22 Mayıs 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR, TÜRKİYE FUARCILIK SEKTÖR MECLİSİ’NDE YER ALDI

ESKİŞEHİR, TÜRKİYE FUARCILIK SEKTÖR MECLİSİ’NDE YER ALDI
  • 14 Kasım 2018 Çarşamba
  • 1813 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası tarafından yapımı tamamlanan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, içinde bulunan ETO-TÜYAP Fuar Merkezi ve Koç Kongre Merkezi’yle henüz hizmete başlamadan fuarcılık alanında önemli bir rol üstlendi. 

Eskişehir Ticaret Odası, yürüttüğü projelerle Eskişehirli tüccar ve sanayicileri ulusal düzeyde temsil etmeye devam ediyor. ETO’nun 125 yıllık tarihinin en büyük projesi olan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, ulusal düzeyde görev üstlendi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleşen Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi toplantısında, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi üyesi olarak ulusal düzeyde temsil hakkı kazandı. Bu sayede Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, Türkiye’nin devleriyle birlikte sektöre yön verecek. Toplantıda ayrıca TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz oybirliğiyle yeniden Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi başkanı olarak seçildi.

Güler: “Eskişehir fuar ve kongre avantajından yararlanacak”
Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi üyesi olması hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in fuar ve kongre endüstrisinde artık son derece güçlü bir altyapıya sahip olduğunu ve rekabette artık farklı bir konumda olacağını belirtti. Başkan Güler “ Bugüne dek fuar ve kongre endüstrisinin uzağında kaldık. Fuar ve kongre turizminin fırsatlarından yeteri kadar yararlanamadık. Ancak Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde oluşturduğumuz alt yapı ile bu tabloyu tersine çevireceğiz. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi sayesinde bundan böyle Eskişehir de fuar ve kongre endüstrisinden sonuna kadar yararlanacak. Bu sayede Eskişehir’in de üyelerimizin de rekabet gücü artacak ” şeklinde konuştu.


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar