25 Mayıs 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tümsiad Üyelerini Ziyarete Devam Ediyor

Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu'yu ziyaret etti.
Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu Okullarımızın 2009 yılında , Etkin Eğitim Danışmanlık olarak Eskişehir’de hizmet vermeye başlamıştır.

Zeka ve hafıza teknikleri, dikkat dağınıklığı merkezi olarak faaliyetlerine başlayan kurum, bu çalışmalarla öğrencinin akademik başarısına zemin hazırlayıp eğitim aşamasında her türlü etkenin azaltılması ve ortadan kaldırılması amacıyla kurulmuştur.

Her geçen gün verimli çalışmalarla daha modern ve kendini güncelleyen dinamik bir yapıya sahip oldu.

Kampüs Gurup, Etkin Çocuk, Kampüs Etüt, Etkin Etüt olarak okul öncesi eğitim , ana okul, ilk öğretim , orta okul , lise ve mezun öğrencilere eğitim vermektedir.

Eğitim anlayışımız “HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmektedir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız yapılan analiz ve değerlendirmelerde ortaya çıkmakta ve Etkin Eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye uygun olarak uygulanmakta.

Bu çerçevede danışmanlık faaliyetleri sürdürülürken eğitim alanındaki ders çalışmalarımız devam etmektedir. Genel olarak ifade etmemiz gerekirse iki kanatlı olan eğitim anlayışımız danışmanlık ve akademik olarak çerçevelenmekte dedi.
Engiz, biz Tümsiad çatısı altında büyük bir aileyiz. Üyelerimizle diyaloglarımızı daha da artırarak devam edeceğimizi ne iş yaptıklarını tüm üyelerimize tanıtıp birbirimiz için alışverişin artarak devam edeceğini söyledi.

Başkan Engiz ziyaret anısına Etkin Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Naci Karakuyu 'ya 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik bayraklarını hediye etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar