17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Beylikova’ya Modern Mezbahane Yapılacak

BEYLİKOVA BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE MODERN BİR MEZBAHANE YAPILACAK

Mihalıççık İlçesini ziyaretini gerçekleştiren Ak Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Burhan Sakallı, Beylikova Besi Organize Sanayi Bölgesine Yapılacak Olan Mezbahane için Belediyemizde, Başkanımız Özkan ALP ile beraber Mezbahane Projesini İncelediler.

Burada konuşan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Burhan Sakallı, Dış kesime açık olan Beylikova mezbahanesi, 2014 yerel seçimlerinden sonra Yasa ile Büyükşehir Belediyesine devredildi.

Maalesef Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Beylikova Mezbahanesi kapatıldı. Şimdi ise Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ait bir tek mezbahası yok.’’ dedi  Konuşmalarına müjde vererek devam eden Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Burhan Sakallı, ‘‘Beylikova Besi Organize Sanayi Bölgesindeki Hibe Desteğinin Yüzde Elliden, Yüzde Seksene Çıkartıldı.

Bu sayede Beylikova Besi Organize Sanayi Bölgesinde 18 Bin Büyük Baş Hayvanın Yetişecek olması, Beylikova ve Çevre İlçelerin Büyükbaş, Küçükbaş Hayvan sayısında düşünürsek Beylikova İlçemize Modern Mezbehane ihtiyacı zorunlu hale gelmiştir. Söz Veriyorum Beylikova Besi Organize Sanayi Bölgesine Modern Bir Mezbahane yapacağız’’ dediGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar