17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETB’NİN KADIN GİRİŞİMCİLERİ TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİNDE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 8-10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine, Eskişehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile birlikte Genç ve Kadın Girişimci Üyeler Başkan Ömer Zeydan önderliğinde 25 kişilik bir heyetle katıldılar.

Üç gün süren Bilgilendirme Seminerinde, TOBB uzmanları tarafından “TOBB'un Kurumsal Yapısı”,  “Karar Alma Süreçlerinde TOBB'un Rolü”, “Küresel Gelişmeler ve Türkiye”, “Kredi Garanti Fonu Protokol Kuralları”,  “İş Hayatında İletişim”, “Finansal Yönetim”, “Sosyal Medya Fırsat mı Tehdit mi?”, “Etkili Yönetim Becerileri”, “ Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler”, “İstihdam Seferberliği 2019”, “TOBB Tahkimi ve Arabuluculuk”, “TOBB İştiraki Meybem”, “Kaplumbağa Terbiyecinin Sırrı” konu başlıklarında sunumlar eşliğinde, bilgilendirmeler yapıldı.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde başlatılan bilgilendirme seminerlerine Eskişehir Ticaret Borsası'nın tüm kurulları ile iştirak ettiğini söyleyen Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, seminere katılan üyelerin son derece memnun olduklarını, etkinliğin çok faydalı ve verimli geçtiği de vurguladı.

Başkan Zeydan, “çatı kuruluşu olan TOBB ve iştirak şirketlerinin yapısı ve faaliyetleri ile üyelerin iş hayatlarında karşılaşabilecekleri bazı zorlukların aşılması hakkında, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Merkez Bankası eski Başkanı Süreyya Serdengeçti başta olmak üzere ülkemizin saygın uzmanları üyelerimizin her zaman faydalanabileceği doyurucu bilgilerle bizleri aydınlattılar. Bilgi paylaşıldıkça çoğalıyor. Artık bilgi çağındayız. Bilgisi çok olan her zaman bir adım önde oluyor.  Bu eğitimlerde başta TOBB Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese ve seminere katılan tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar