25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eae Bayileri Perpa

Eae Bayileri Perpa
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 3016 kez okundu

Türkiye, İstanbul’da(1973) yıllarından beri faaliyet gösteren ve 7 firmadan oluşan EAE şirketler grubudur. İstanbul Güngören de bulunan EAE elektrik ile kurmuş olduğu fabrikasıyla sektöre adım atmıştır. Artan üretim sebebi ile öncelikle (1995) yılında İkitelli’ deki fabrikasına, ardından (2007) yılında ise Esenyurt’ da ki modern fabrikasına taşımıştır.

 EAE grup içerisinde ki bütün şirketler 0 yerli sermaye ile kurulmuştur. Ürün gelişimleri şirket bünyesinde yer alan AR-GE tarafından gerçekleştirilmiştir. Kalite Yönetim, Çevre Yönetimi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun grup üretim eae bayileri perpa da başarılı bir şekil de sürdürmektedir. 30’ un üzerinde patent 300’ ün üzerinde marka ve 100’ün üzerinde endüstriyel tasarım tescilleri vardır.

  EAE ELEKTRİK BÜNYESİNDE BULUNAN FALİYETLER

 EAE Elektrik; Kablo kanalları, Busbar enerji dağıtım sistemleri, döşeme alt kanal sistemleri ve sismik askı sistemleri.

 EAE Aydınlatma; Yeni teknoloji Led aydınlatma sistemleri, enerji verimliliği artırma konusun geliştirdiği çözümler.

 EAE Elektroteknik; Tesisat dağıtım kutuları, alçak gerilim pano kabinleri ve dış aydınlatma sistemleri.

 EAE Teknoloji; Yazılım geliştirme, otomasyon sistemleri ve KNX tabanlı aydınlatma otomasyonu cihazları.

 EAE Makine; Rollform sistemleri ve Çelik Pres otomasyon sistemleri.

  EAE BAYİLERİ PERPA

 EAE Elektrik PERPA Ticaret Merkezinin Ülke içinde ve ülke dışın da birçok bayi-şube ve temsilcileri bulunmaktadır. Eae bayileri perpa nın Ülke için de ; İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve Gaziantep’ de ülke dışında ise; Rusya, İtalya, Dubai, Abu Dabi, Birleşik arap emirlikleri, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Hindistan, Cidde, Riyad, Suudi Arabistan gibi.

 PERPA TİCARET MERKEZİ

 (1986) yıllarında İstanbul Şişli’de büyük pazar olarak bilinen yere, bölgede bulunan esnafların sorunlarını çözmek amacı ile ekonomik potansiyeli yüksek, sosyal bir merkezde toplama amacıyla kurulmuş modern iş merkezidir. EAE Elektrik Perpa Ticaret Merkezi konumu, ekonomik işlevi, büyüklüğü, barındırdığı insan sayısı ve sosyal sorumluluk projeleri ile Global Dünya ticareti ile bütünleşmiş Dünya’da en büyük, devasa bir Monoblok yapıdır.

 Günümüz de PERPA Ticaret Merkezin de toplam 4750 iş yeri ve 25.000 civarı personel çalışmaktadır.50 İl in ticaret kapasitesine sahiptir. İstanbul’ da ödenen vergi miktarının çoğunluğunu sağlamaktadır. Ticaret Merkezleri arasın da PTT santrali olan tek merkez PERPA Ticaret Merkezidir. Aynı zaman da resmi daireler de bulunmaktadır.

  SOMELPA ELEKTRİK FİRMASI EAE bayileri PERPA ticaret merkezinde bulunan firmalar arasın da önde gelen isimlerin den biri olan Somelpa Elektrik firması sektör de 27 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

 Somelpa elektrik firması, çözüm ortaklığıyla sektörel ihtiyaçların en güvenilir, en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli donanıma sahip olması ile eae bayileri perpa nın önde gelen isimlerinden biridir. Estetik, yenilikçi ve kaliteli hizmet için sizde somelpa.com.tr/ 'yi ziyaret edebilirsiniz.

  PERPA TİCARET MERKEZİNDE BULUNAN SEKTÖRLERİ

 Ticaret Merkezi eae bayileri perra da firmalardan bazıları: Elektrik- Elektronik malzemeleri, Aydınlatma firmaları, Test ve ölçüm cihazları, Oto bakım, Kablo firmaları, Pano imalatı, Bilgisayar bilişim ve yazılım, Elektrik taahhüt, Elektronik otomasyon, Makine hırdavat, İnşaat güvenlik ağları, Kesintisiz güç kaynağı, Robot teknolojileri ve malzemeleri, Kompanzasyon, Kodlama-markalama sistemleri, Maden ve metal sanayi, Enerji dağıtım, Kablo kanalı, Güç elektroniği,Zaman kontrol sistemleri, Güvenlik teknolojileri, Ambalaj malzemeleri, Mali müşavirlik-muhasebe, Gıda ve organik ürünler, Kırtasiye malzemeleri, Cam-çerçeve ve ayna, Çiçek ve su bitkileri, Danışmanlık, Demir, Metal, Saç ve Hava tankları, Denizcilik ürünleri, Deri sanayi ve ürünleri, Çeşitli alt sektörler, Eğitim ve Eğlence merkezleri, Fuar hizmetleri, Endüstri makineleri, Enerji, Endüstriyel ekipmanlar ve ürünleri, Gıda sanayi, Ev elektroniği ve beyaz eşya, Finans kuruluşları, Güvenlik ve koruma, Kuyumculuk, Hediyelik eşya ürünleri, Kimya sanayi, Isıtma, soğutma ve havalandırma, İthalat ve ihracat, İnşaat, dekorasyon ve emlak, Makine sanayi, Mobilya ve ağaç işleri, Nakliyat, Otomotiv, Oyuncak sanayi, Petrol ve yan ürünleri, Sanayi, Reklam ve ajanslar, Terzi, tekstil ve moda, Sivil toplum örgütleri, Sağlık sektörleri, Tarım ve hayvancılık,Yapı sektörü, Telekomünikasyon ve haberleşme, Yangın ve güvenlik, Temizlik sektörleri, Teknoloji hizmetleri, Sigortacılık, Matbaa, Proje ve danışmanlık, Temizlik hizmetleri, Mühendislik, Turizm, Taşımacılık, kargo, Tıbbi malzeme, Ses sistemleri, Ambalaj ve kağıt, Ayakkabıcılık, Gümrük müşavirleri, Bağlantı elemanları, Basın ve medya, Yönetim kurumu

Detaylı bilgi için: https://somelpa.com.tr/

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.