18 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Tümsiad Tanzanya’da

Eskişehir Tümsiad Tanzanya’da
  • 13 Haziran 2019 Perşembe
  • 1430 kez okundu

Tümsiad Eskisehir Şube Başkanı Ali Engiz, Tümsiad Afyonkarahisar Şube Başkanı İbrahim Birliktir ve Eskişehir Tümsiad Üyeleri ile Tanzanya Darüsselam'da Büyükelçimiz Ali Davutoğlu Beyfendiyi Ziyaret Etti.

(TÜMSİAD) Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Büyükelçimiz Ali Davutoğlu'na ve Büyükelçiliğe gelen işinsanlarına Eskişehirden 9 firma sahibi ile 9-16 Haziran da ikili görüşmeler yapmak, pazar araştırmak, Tanzanya Ülkesine yapacakları yatırım ve ihracat çalışmalarını anlattı. Büyükelçilikte Darüsselam'daki İşinsanları ile yapılan ikili görüşmelerin çok olumlu geçtiğini Türkiye mallarının kaliteli olduğunu ve firmaları Eskişehire davet eden Engiz, Büyükelçiliğe davet edilen İşinsanları ile yapılan B2B görüşmeleri ve her konuda yardımcı olduğu için Büyükelçimiz Davutoğlu'na teşekkür etti.

Sonrası Geç Olabilir...

Tanzanya Büyükelçimiz Ali Davutoğlu Eskişehir Tümsiad ve üyelerini burda görmekten çok memnun olduk. Büyükelçilik olarak bizlerde elimizden geleni sizler için yapabiliriz dedi. Tanzanya'ya Eskişehir'deki işadamlarının iş ve yatırım yapmaya davet etti. Şu anda gelen kazanır, daha sonrasında buradaki fırsatlar kaçacaktır dedi. Büyükelçi Davutoğlu, Eskişehir'den gelen Tümsiad Başkanı Engiz'e ve üyelerine yaptıkları çalışmalardan ve Türkiyenin ihracatının araltmasında fayda sağlayacak çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaret anısına Eskişehir Şube Başkanı Engiz, Büyükelçimiz Davutoğlu'na 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar