15 Kasım 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI ESKİŞEHİR’DE!

Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 18 Haziran Salı günü Eskişehir Ticaret Odası ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Eskişehir’in ilk kongre merkezi, Türkiye’nin alanında en önemli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmak üzere gün sayıyor. Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, Eskişehir Ticaret Odası ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Eskişehir Ticaret Odası’ndan yapılan yazılı açıklamada Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin, dijital dönüşüm ve e-ticaret konusunda Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapacağı kaydedildi.

Türkiye’nin dijital dönüşüm liderleri Eskişehir’de

Türkiye Teknoloji Buluşmaları kapsamında Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde imzası olan birçok sektör profesyonelinin Eskişehir’e geleceği kaydedildi. Etkinlikte Akbank, Vodafone, Sabah Gazetesi, İninal, İdeasoft ve sahibinden.com gibi Türkiye’nin dijitalleşmesi konusunda söz sahibi markaların yöneticileri Eskişehirli iş insanlarıyla bir araya gelecek.

Güler: Dijitalleşme konusunda öncüyüz

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in ülkemizin dijital dönüşümünde çok önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Animasyondan, çizgi filme; yazılımdan, görsel sanatlara kadar birçok alanda faaliyet gösteren iş insanlarının başarılarına dikkat çeken Güler, “Kentimiz dijital dönüşüm konusunda hem ülkemizde hem de yurtdışında önemli işlere imza atan işletmelere sahip. Bu nedenle Türkiye Teknoloji Buluşması Eskişehir’de 80 ildekinden çok daha farklı olacak. Tüm üyelerimizi bu büyük buluşmaya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Buluşmaya kayıtlar devam ediyor

18 Haziran’da düzenlenecek etkinliğe, Eskişehir Ticaret Odası’na ait Vehbi Koç Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılım için ücretsiz kayıtlar www.teknolojibulusmalari.com adresinde devam ediyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar