10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD üyelerini ve halkımızı 15 Temmuz etkinliklerine davet etti

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 3. yılında TÜMSİAD üyelerini ve halkımızı 15 Temmuz etkinliklerine davet etti.

Engiz, yaptığı yazılı açıklamada, ‘’ 15 Temmuz, milli iradeyi hiçe sayan hain terör örgütü Fetö ve dış düşmanlara karşı, ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız Türk milletinindir’ ifadesinin tezahür ettiği gündür’’ dedi. 15 Temmuz da, Çanakkale ruhu ile hareket edilerek şanlı bir tarih yazıldığının altını çizen Engiz, ‘’Türk Milletinin bu destanını unutmayacağız, unutturmayacağız’’ şeklinde konuştu.

Her türlü ekonomik ve siyasi müdahalelere karşı Türk Milletinin dimdik ayakta durduğunu ve ebediyen tarih sahnesindeki yerini koruyacağını söyleyen Engiz, planlı bir şekilde yapılmaya çalışılan bu hain kalkışmanın tarihe kara bir leke olarak geçtiğini ifade etti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) üyelerini ve halkımızı 15 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00 de Eskişehir Valiliği önünde yapılacak programa davet eden başkan Engiz, şehitlerimize Allahtan rahmet dileyerek, gazilerimize ve Türk Milletine şükranlarını sundu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar