8 Aralık 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ VE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ VE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI
  • 17 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 1359 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Rektör Yardımcılar ve Fakülte Dekanlarından oluşan heyet Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulunu ziyaret ettiler.

Ziyarette Anadolu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, üniversite ile Esnaf Sanatkarlar Teşkilatının işbirliğinin önemine değinerek, karşılıklı imzalanacak bir protokol ile ortak çalışmaların başlatılacağını, Anadolu Üniversitesinin esnaf sanatkara olan katkısının arttırılacağını belirtti.

Birlik Başkanı Ekrem Birsen, esnaf ve sanatkarların güncel bilgiye ulaşmalarında Anadolu Üniversitesinin desteğinin önemli olduğunu ve Anadolu Üniversitemiz ile birlikte esnaf ve sanatkarlar için faydalı bir çok projeye imza atılacağına inandığını belirterek, Anadolu Üniversitesi Rektörüne esnaf ve sanatkarlara olan yaklaşımı ve ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

İki kurum arasında ihtiyaçların belirlenmesi ve gerçekleştirilecek ortak çalışmaların planlanmasına amacıyla imzalanacak protokol için çalışmalar başlatıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar