10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tümsiad Üye Ziyaretlerini Devam Ediyor

Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Tümsiad Başkan Yardımcısı Özgür Sürücü ve Ortağı Recep Kılıç'ı yeni açtıkları işyerinde ziyaret etti.

Eseltek Ortaklarından Recep Kılıç, Eseltek Hırdavat ve İnşaat San.Tic. Ltd.Şti 2018 yılında ESELTEK (Eskişehir El-aletleri Teknik Hırdavat) adı altında kurulan firmamız alanında yenilikçi ,kaliteli hizmet anlayışı ile gelişen pazara ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş, istikrarlı yükselişi ile sektörün bayrağı taşımaya aday olmuştur.

İzeltas, Bosch,Max extra, Norton,Egesan, Karbasan, Kama Teker, Geka, Bohler, Mte Linix, tamax, Norm civata, Genç Ay Civata gibi firmaların bayilik ve distribitörlüklerini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerine zamanında cevap verebilmek için geniş stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz her zaman kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin yanında olan kuruluşumuz, kaliteden ödün vermeyen firmalarla çalışmakta olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayi ilke edinmiştir.

Engiz, Eseltek Hırdavat ortaklarından Recep Kılıç'a Tümsiad üyemizdir levhasını verdi. Tümsiad Başkan Yardımcısı Özgür Sürücü ve Recep Kılıç Beye Hayırlı Bereketli İşler Dileriz...

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar