27 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CEMALETTİN SARAR ANKARADA

CEMALETTİN SARAR ANKARADA
  • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1988 kez okundu

Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin SARAR Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih DÖNMEZ, Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN, Odalar Borsalar Birliği Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU, Ankara Valisi Vasip ŞAHİN’i Makamlarında ziyaret ederek çalışmaları ile ilgili kendilerine detaylı bilgi vererek kabullerinden dolayı teşekkür etti. SARAR yaptığı açıklamada  iç piyasa ve dış piyasada ihracat ile ilgili hep ileriye baktıklarını, Dünya Piyasasına en iyi şekilde açılmak için mücadele ettiklerini ve Kaliteden ödün vermeden hedefimizde yürümeye devam ediyoruz dedi. Bakanlarımız TOBB Başkanımız Valimiz SARAR’ı çok iyi bildiklerini hem dış piyasa hem iç piyasa da gördüklerini ve bundan dolayı yerli malı Yurdun malı diyerek her zaman yanınızda  olacaklarını belirtirken çalışmalarında başarılar diliyoruz diyerek uğurladılar.  Ziyarette Sarar Grup Yöneticilerinden Alaattin ÇOBAN ve İbrahim Ethem MENCELOĞLU da hazır bulundular.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.