19 Eylül 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Seviyeni Gör İngilizceni Geliştir

Tüm dünyanın konuştuğu ortak bir dil olan İngilizceyi öğrenmek artık çok kolay. Uzun yıllara dayanan deneyimiyle herkes İngilizce öğrenene kadar nitelikli eğitimini devam ettirecek olan Bakırköy İngilizce kursları sayesinde ihtiyacınız olan dersleri göreceksiniz. Sizin gibi insanlarla bir arada bulunarak yeni arkadaşlıklar edinecek, bu arkadaşlıkları dostluğa dönüştürebileceksiniz.

 Yaşıtlarınızla Eğitim Alın

 İngilizce kursuna gitmekten çekinen kişiler genellikle yaşından dolayı utanan kişilerdir. Bakırköy'de bulunan İngilizce kursları yetişkinlere özel eğitim veriyor. Bu da kurs arkadaşlarınızın yaşlarının size yakın olduğu anlamına geliyor. Kurslarda önce seviye belirleme sınavı yapılıyor, daha sonra sınıflara yerleştiriliyor. Bu da konuşamadığınız ya da anlamadığınız için de utanmayacağınız anlamına geliyor.

 Onlar da Sizden Biri

 İngilizce kursunda alacağınız eğitimde, sınıftaki arkadaşlarınızın seviyesi de sizinle benzer olacağından anlamadığınız konuları anlamış gibi yapmak zorunda kalmazsınız. Öğretmenler anlamadığınız bölümleri tekrar tekrar anlatabilir, gerekli gördükleri durumlarda özel ders verebilirler. İngilizce öğrenmenin en kolay ve en eğlenceli yolunu sunan kurslarda ulaşmak istediğiniz seviyeye göre eğitim verilir. Böylelikle gereksiz kurlar için ekstra para harcamak zorunda kalmazsınız.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar