31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESO Üyeleri, Aile Şenliği’nde buluştu

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) üyeleri ve ailelerinin katılımıyla ESO Aile Şenliği gerçekleştirildi. ESO Üyelerinin aileleri ile katıldığı şenlik, kaynaşma ve sohbet ortamı sağlamak amacıyla ESO Hizmet Binası arka bahçesinde gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılışında konuşan ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, bu tür organizasyonların, üyeleri arasındaki birlik ve beraberliğin artmasına katkı sağladığını vurguladı. Başkan Kesikbaş, “İlkini düzenlediğimiz ‘ESO Aile Şenliği’ için burada bulunmaktayız. Bu bizim ilk tecrübemiz. Düzenlediğimiz bu programla hem yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmayı hem de üyelerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek kaynaşmayı, birlik ve beraberliğimizi artırmayı amaçlıyoruz. Böyle bir organizasyonu ESO’da ilk defa yapmanın heyecanı içerisindeyiz. Bundan sonra farklı ve güzel organizasyonlarda buluşacak, farklı etkinliklerde bir arada olacağız. Katılan tüm üyelerimize, eşlerine ve evlatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ESO Başkanı Kesikbaş’ın açılış konuşması sonrası etkinlik, tavla turnuvası, midilli turu,  çocuklara yönelik oyun parkları alanlarında gerçekleştirilen çeşitli aktiviteler, sihirbazlık gösterileri ve sürpriz hediye çekilişleri ile devam etti. Katılımcıların unutulmaz bir gün yaşadığı etkinlikte sabah kahvaltısı, meyve ve çeşitli ikramlar yapıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.