3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İlk Danışma Meclisi Toplandı

İlk Danışma Meclisi Toplandı
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 1737 kez okundu

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Danışma Meclisinde İlk Toplantı Yapıldı

Geçtiğimiz Mayıs ayında 23.  Olağan genel kurulu yapan Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) ilk danışma meclis toplantısını da gerçekleştirildi. Odaya ait Hasan Eröksüz çok amaçlı salonunda saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan ilk toplantıda meclis başkan ve üyelerinin seçimi yapıldı.

Onursal Başkan İlker Özokcu’nun meclis başkanlığına getirildiği ilk toplantıda yönetim kurulu başkanı Neşet Ertoy, tarafından üyelere yeni dönem faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Son yapılan olağan genel kuraldaki seçime tek liste ile katılan iller arasında Eskişehir’inde yer aldığını belirten oda başkanı Ertoy “Bizler koymuş olduğumuz hedeflere, birleştirici bir yaklaşımla, özverili çalışmalarımızla ve sizlerin desteği ile kolayca ulaşacağımıza inanıyoruz. Üzerimize aldığımız sorumluluk tarafımızca çok iyi bilinmektedir. Yeni dönemde tüm kadrolarda istekli, heyecanlı, dinamik, çalışkan, ilkeli ve genç kadrolar oluşturmaya çalıştık. Bu değişim ve dönüşümün kazananı odamız ve mesleğimiz olacaktır” dedi.

Yeni dönem ilk danışma meclisi, olağan genel kuruldan hemen sonra başlayan oda çalışmaları ve düzenlenen etkinlikler hakkında üyeler arasında yapılan görüş alış verişinin ardından sona erdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.