17 Ocak 2021 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO AKADEMİ’DE YENİ DÖNEM BAŞLADI

ETO AKADEMİ’DE YENİ DÖNEM BAŞLADI
  • 16 Eylül 2019 Pazartesi
  • 2095 kez okundu

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri ve çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimi için etkinlikler düzenleyen ETO Akademi’de 2019-2020 eğitim ve seminer dönemi başladı.

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri ve çalışanlarına yeni ufuklar açan ETO Akademi’de yeni dönem Personel Özlük İşleri Eğitimi ile başladı. İki Eylül Eğitim Salonu'nda gerçekleştirilen eğitimde Yönetimde Özlük İşleri Süreçleri ve Kavramlar, 4857 Sayılı İş Kanunu, İşe Başlatma Süreçleri, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, Çalışan Yönetimi Kapsamındaki Belgeler Ücret, Fazla Mesai, Fazla Sürelerle Çalışma, İş Süreçleri, Yıllık İzinler ve Kullandırma Şekilleri, Çalışanın İşini Sonlandırma ve İlgili İşlemler, Yargısal Süreçler ve Hukuki Boyut hakkında bilgi verildi.

Eğitim ve seminer alan kişi sayısı 42.000’i geçti 

Bugüne kadar 42 binden fazla üye ve çalışanına eğitim ve seminer veren ETO Akademi tarafından, 2019-2020 yılı için 9 Kurumsal Gelişim Eğitimi, 11 Kişisel Gelişim Semineri, Osmangazi Üniversitesi işbirliğinde 5 sertifika programı olmak üzere toplam 25 etkinlik planlandı. Ayrıca ETO Akademi’nin 2019-2020 eğitim ve seminer döneminde Ahmet Şerif İzgören ve M.Serdar Kuzuloğlu gibi isimler de üyeler ve Eskişehirlilerle buluşacak. ETO Akademi’nin 2019-2020 eğitim ve seminer dönemi Nisan ayında düzenlenecek etkinliklerle son bulacak. 

Üyelere ve çalışanlara mesleki ve kişisel gelişim desteği 

ETO Akademi’nin düzenlediği eğitim ve seminerlerle Eskişehir’in iş yaşamına katkı sağladığını belirten Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, üyelerin ve çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. Kişisel ve mesleki gelişimin iş hayatının vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Güler, ETO Akademi’nin yanı sıra Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test Sertifikasyon Merkezi’nin de (ETO-METSEM) Eskişehir ekonomisinin geleceğine hizmet ettiğini dile getirdi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Apart

Espark Karşısı Günlük Kiralık Apart

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.