3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR GRUBU ÖDÜL

Ulusal olarak yayın yapan By Protokol Dergisinin Çankaya Bera Otelde gerçekleşen ödül törenine siyaset, medya, akademi, sanat, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve bürokrasiden çok sayıda davetli katıldı. Sarar Group adına ödül alan Sarar Group Protokol Müdürü  Alaattin ÇOBAN yaptığı açıklamada böyle bir güzel ödüle layık görülmemiz ülkemizde yaptığımız yatırımların dünyaya açılmamızda ki payının yüksek olmasından kaynaklandığını birçok kurumun ödül aldığı Eskişehir’de de Sararın ödüle layık görülmesi mutlulukların ve başarıların en güzelidir dedi. Ödülü  Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın elinden alan Alaattin Çoban çok mutlu olduğunu bundan sonra daha da çok çalışmalarının gerektiğini belirtirken Protokol Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Barış Yazıcı’ya ve bütün katılımcılara teşekkür etti. Ödülü çalışanlarımızın adına alıyorum diyerek mutluluğunu ve heyecanını katılımcılarla paylaştı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.