31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİRDE TÜM YÖNLERİYLE YALITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ESKİŞEHİRDE TÜM YÖNLERİYLE YALITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ
  • 21 Eylül 2019 Cumartesi
  • 1747 kez okundu

Binalarda yalıtım uygulamalarına yönelik yapı sektörü ve kamuoyunu bilgilendirici faaliyetlerin yapılması amacıyla İZODER (Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) ile Bakanlığımız arasında düzenlenen ''Binalarda Yalıtım Uygulamaları ve İyi Uygulama Kurallarına İlişkin Farkındalığın Artırılması İşbirliği Protokolü''  gereği Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz ve İZODER işbirliği ile 19/09/2019 tarihinde Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal adresinde ''Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri'' düzenlendi.

Söz konusu seminere, İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Levent PELESEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Müdürümüz, Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, ilgili teknik personellerimiz ve sektördeki tüm paydaşlar katılım sağlamıştır.

İl Müdürü Hikmet ÇELİK özetle seminerde yaptıkları konuşmada; "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak misyonumuz, sürdürülebilir çevre ile uyumlu, hayat kalitesi yüksek şehirler ve yerleşmeler oluşturmak üzere; planlama, yapım, dönüşüm ve çevre yönetimine ilişkin iş ve işlemleri düzenleyici, denetleyici, katılımcı ve çözüm odaklı bir anlayışla yapmaktır. Bu noktada yapım işinin olduğu her safhada insan hayatını ve sağlığını olumsuz etkileyen, tehlikeye sokan ve aynı zamanda ekonomimiz açısından da olumsuz sonuçları olan her alanda Bakanlığımız, 21. yüzyılın inşaat sektöründeki hızına uygun olarak konuları güncel olarak takip etmekte ve bu doğrultuda gerekli mevzuat çalışmalarını paydaşlarıyla birlikte yapmakta ve disiplinli bir şekilde takibini de sürdürmeye devam ettirmektedir."

Binanın olduğu her yerde yalıtımın kaçınılmaz olduğunu belirten İl Müdürümüz sözlerini; "Gerek insan hayatı ve güvenliği, gerekse de 21. yüzyılın enerji ihtiyacı da göz önüne alındığında nerede bina orada yalıtım diyoruz." şeklinde tamamlamıştır.

Konu anlatımı ve soru-cevap şeklinde dört oturumda gerçekleşen seminer verimli bir şekilde tamamlanmıştır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.