4 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Altına alternatif! Uzmanlar uyardı: Ne dolar ne Euro, en çok o konuşulacak

Altına alternatif! Uzmanlar uyardı: Ne dolar ne Euro, en çok o konuşulacak
  • 11 Aralık 2019 Çarşamba
  • 1839 kez okundu

Türkiye’de yatırım olan kullanılan araçların başında altın geliyor. Hem Merkez Bankası’nın hem de vatandaşın altın rezervi hızla yükseliyor.  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, emtia sadece altın değildir diyerek, yatırım yapmak isteyen vatandaşlara alternatif olarak gümüş önerisinde bulundu.


2020'DE ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLUR?

Memiş, 2020 yılı altının ons fiyatının 1600-1650 dolar bandını görebileceğini ve gram fiyatının 320 TL’leri bulabileceğini belirterek, özellikle önümüzdeki 3 yıl en çok konuşulacak emtia gümüş olacaktır dedi.


GÜMÜŞ 40 DOLAR SEVİYEİNİ GÖREBİLİR


 Memiş, Gümüş teknik olarak 19,5 dolar seviyesini zorladı ardından 16 dolar seviyesine kadar geriledi ancak önümüzdeki yıllarda tekrar gümüşün onsunda tekrar agresif yükselişler görebiliriz diye tahmin ediyorum, önceden olduğu gibi önümüzdeki 3 yılda gümüşün tekrar 40 dolar seviyesine çıkacağını tahmin ediyorum. Gram bazında baktığımızda ise 3,15-3,20 aralığında gidiyor ancak gram fiyatında da agrasif yükselişler görebiliriz. Yatırımcılara şunu tavsiye ediyorum; eğer altın alacak kadar imkânınız yoksa gümüş yatırımı yapabilirsiniz.” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.