12 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ES ES PİZZA’YA DOYDU

Tadına doyulmaz incecik hamuru ile iştah kabartan Pizza İl Forno renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Eskişehir İl Forno’da düzenlenen Sucuklu Pizza Partisi’nde, birbirinden renkli anlara imza atıldı. Sucuk ekmek ve mevsimsel içecekler ile başlayan günde, lezzet yolculuğuna çıkan davetliler Pizza İl Forno’nun zengin içerikli menüsünü de yeniden keşfetme imkânı buldu. Akşam saatlerinde başlayan etkinlik misafirlerin sucuklu pizza tadımı ile devam etti. Çekiliş ile şanslı 20 kişi ile buluşan pizza tadım günlerinin devamının geleceğini söyleyen Pizza İl Forno Mekân Sahibi Şef Utku Özer “Yıldız, Bilkent Station, Tunalı Hilmi, Maidan, Çayyolu, Bahçeli, Armada Hayat Sokağı, Kaşmir, Eskişehir, Dikmen, Adana şubelerimizde de organizasyonlarımız devam edecek. Hem renkli hem de farklı organizasyonlarla pizza severler ile buluşmak bizleri çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.