25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“CNR İMOB’da 2 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Bekliyoruz”

21-26 Ocak tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde bu sene 16.’sı düzenlenecek CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), üye markaları ile katılım sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, “Bu sene 150 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’da, Türk mobilyası adına yaklaşık 2 milyar dolarlık bir ticaret hacmi oluşmasını bekliyoruz” diye ifade etti.

“Dünyanın gözü bu fuarda olacak!”

Başkan Mustafa Balcı: “Dünyanın en kapsamlı ve prestijli mobilya fuarlarından biri olan İMOB, 16. yılında da başta Türkiye olmak üzere Çin, ABD, Almanya, İtalya, Hindistan, Polonya, Britanya Krallığı, Japonya, Fransa, Vietnam, Brezilya, Malezya, Rusya, Meksika ve Güney Afrika’nın da yer aldığı ülkelerden pek çok markayı ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Yani dünyanın gözü bu fuarda olacak! Vatandaşlarımıza da açık olan fuar, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 6 gün boyunca ziyaret edilebilecek” dedi.

“İMOB’da 2 milyar dolarlık ticaret hacmi oluşacak” 

Mustafa Balcı: “MOSDER olarak mobilya sektöründe hizmet veren üye markalarımızla Türkiye ekonomisini üretim ve ihracatla desteklemeye devam edeceğiz. 2020 yılına umutlu başladığımız bu dönemde, küresel pazarda daha çok yer almayı öncelikli hedeflerimizden biri sayıyoruz. İMOB Fuarı’nda iç ve dış pazarlardaki ziyaretçiler ve satın almacılar ile tek çatı altında buluşmak, onlarla bağlantı kurmak ve piyasa eğilimlerini gözlemlemek ekonomimize oldukça katkı sağlayacaktır. Sonuç olarak fuarın kazanımı olarak Türk Mobilyası ile yaklaşık 2 milyar doları aşkın ticaret hacmi oluşturacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“KDV indiriminin etkileri fuara olumlu yansıyacak”

“Bu yılın başında KDV indiriminin mobilya alışverişlerinde %8’e düşmesiyle sektörümüz ciddi anlamda bir rahatlama yaşadı” diye belirten MOSDER Başkanı Mustafa Balcı, “21 ve 26 Ocak tarihlerinde mobilya dünyasının kalbi CNR’da atacak. Markalarımız en yeni modellerini fuarda sergileyecekler. Evlilik hazırlığında olan çiftleri ve evini yenileyecek olan vatandaşlarımızı da mutlaka CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’ne bekliyoruz. Çünkü bu kadar çok marka ve ürün çeşitliliğini bir arada bulmak için fuar büyük bir fırsat olacak. Ayrıca KDV indiriminin yansımalarını da vatandaşlarımız fuarda görecekler” diyerek sözlerini noktaladı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.