1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Asansör Sektörü Kütahya’da Buluşuyor

Asansör Sektörü Kütahya’da Buluşuyor
  • 26 Şubat 2020 Çarşamba
  • 1064 kez okundu

Türkiye’nin lider A tipi muayene kuruluşu RoyalCert, asansör sektöründeki sorunların ele alınması, iş birliğinin arttırılması, gelecek vizyonu oluşturulması ve kalite standartları konularının konuşulması amacıyla sektörü Kütahya’da buluşturmaya hazırlanıyor. 28 Şubat Cuma günü saat 14:00-17:00 arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğe başta çevre iller olmak üzere tüm Türkiye’den sektör temsilcilerinin ve kamu temsilcilerinin katılması bekleniyor. Hilton Garden Inn Kütahya’da gerçekleşecek olan etkinlikte Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun ve RoyalCert Teknik Koordinatörü Muzaffer Yaşar’ın katılımcılara hitap etmesi planlanıyor.

Asansörler günlük hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Kullanılan asansörlerin kalitesi ve güvenilirliği ise son derece önem arz ediyor. Bugüne kadar Türkiye’de hizmet verdiği yaklaşık 40 ilde 250.000'in üzerinde asansörü denetleyen RoyalCert, hem sektörel bazda hem de vatandaşların bilgilendirilmesi ve eğitilmesi konusunda yaptığı projeler ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu öncü misyonu doğrultusunda hareket eden RoyalCert, asansör şirketlerinin sorunlarının ele alınması, iş birliğinin arttırılması, sektörün geleceği hakkında fikir alışverişi yapılması ve sağlam bir gelecek projeksiyonu oluşturulması için Kütahya’da sektörün ileri gelenlerini bir araya getiriyor. Etkinliğin; asansör firmalarını, belediye imar müdürlüklerini ve mühendisleri buluşturacak olması büyük önem arz ediyor. Sektörün farklı alanlarından isimlerin bir araya gelmesinin, fikir alışverişi zemini oluşturması ve sorunlara farklı ve sağlam çözüm önerileri kazandırması bekleniyor. Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun ve RoyalCert Teknik Koordinatörü Muzaffer Yaşar’ın konuşmacı olarak katılacağı ekinlik ile ortaya çıkacak öneri ve fikirlerin asansör şirketlerinin gelecek planlarına yeni bir perspektif kazandırması amaçlanıyor.

Asansör sektörüne değer katması beklenen etkinliğin Kütahya’da yapılacak olması Anadolu’daki şirketler açısından da farklı bir önem arz ediyor. Kütahya ve çevre illerdeki şirketler bu etkinlik vasıtasıyla yeni bağlantılar ve iş fırsatlarına sahip oluyorlar. Farklı şehirlerden şirketlerin bir araya gelecek olması, sektördeki iş birliğinin artması ve iş hacminin büyümesi açısından önemli bir potansiyel barındırıyor.

Üniversiteliler Staj ve İş Konularında Bilgilendirilecek

Kütahya’daki etkinliğe öncülük eden RoyalCert, üniversitelileri de unutmuyor. Hilton Garden Inn’deki sektör buluşmasından önce RoyalCert Teknik Koordinatörü Muzaffer Yaşar, Dumlupınar Üniversite’sinde ‘Farklı Düşün Fark Yarat’ temalı bir konuşma gerçekleştirecek. Üniversite öğrencileri asansör sektöründeki iş ve staj imkânları hakkında bilgilendirilecek. 28 Şubat Cuma günü saat 10:00-11:00 arasında Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Yerleşkesi GSF Kırmızı Salonda gerçekleştirilecek olan konferans ardından “Güvensiz Asansör Gerçekleri” etkinliği ile öğrencilere kırmızı etiketli (Güvensiz) asansöre binmeleri halinde karşılaşabilecekleri kazalar sanal gerçeklik gözlüğü ile gösterilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.