1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vestel, Eskişehir iş dünyası ile buluştu

Vestel, Eskişehir iş dünyası ile buluştu
  • 26 Şubat 2020 Çarşamba
  • 2527 kez okundu

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Eskişehir’in iş potansiyelini artırmak ve yeni iş birlikleri sağlamak amacıyla hayata geçirdiği “ESO Tedarikçi Günleri” etkinliğinin 12’ncisini yapıldı. Vestel Elektronik profesyonel yöneticileri, ESO Üyesi firmalarla birebir iş görüşmeleri gerçekleştirdi.  

Etkinlik hakkında bilgi veren ESO Genel Sekreteri Volkan Günaydın, “Üyelerimiz için yaptığımız projelerden biri olan Tedarikçi Günleri, yeni işbirliklerin doğmasına vesile oluyor. Bu kapsamda bugün ülkemizin en büyük firmalarından ve ihracat şampiyonlarımızdan olan Vestel Şirketler Gurubunun Elektronik kısmını üyelerimizle bir araya getiriyoruz. Vestel Elektronik yıllık 2,5 milyon dolar ihracat, 1,2 milyon dolarlık satın alma ve Avrupa TV pazarında 2. Sırada yer alan bir firma. Umarız üyelerimiz ve Vestel arasında yeni işbirlikleri sağlanacaktır” dedi. 

İşbirliği yapacağız
ESO 50.Yıl Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte Vestel’in, Eskişehirli firmalardan alım yapmasına olanak sağlayacak yöntemler konusunda bilgi veren Vestel Elektronik Kıdemli Satın Alma Uzmanı Cemil Şimşek, “Böyle bir organizasyonda firmalar ile birebir iletişim halinde olmayı önemli görüyorum. Bu nedenle bugün burada sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. İnanıyorum ki birlikte güzel işler yapabilir ve iş gücümüzü artırabiliriz” dedi.

Tasarımlar değişiyor
Vestel’in ürün gamı ve üretimleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Şimşek, “Üretimde yerliliği artırmak bizim temel amacımız. Bu noktada yerli firmalarımızın iş yüklenme isteği bu noktada oldukça önemli. Özellikle beyaz eşya ve elektronik ürünlerde her sene tasarımın değişmesi, teknolojinin gelişmesi ile ürünlerimizi geliştirmek zorundayız. Bu gelişmede bize yardımcı olabilecek iş gücüne sahip Eskişehirli firmalar ile çalışmak isteriz.” diye konuştu.
Vestel yetkilileri Ahmet Doğukan Özkan ve Hazar Ezberci ise bilgilendirme toplantısı sonrası Eskişehirli firmaların sorularını yanıtladı. Toplantı sonrası firmalar ile birebir iş görüşmeleri yapıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.