1 Nisan 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cemalettin SARAR’dan KOSGEB’e Ziyaret

Cemalettin SARAR’dan KOSGEB’e Ziyaret
  • 27 Şubat 2020 Perşembe
  • 1820 kez okundu

Ülkemizin ve Eskişehir’in köklü ve büyük firmalarından SARAR Giyim AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin SARAR, yenilenen binası ile KOBİ’lere daha iyi hizmet ve destek veren KOSGEB’i ziyaret etti.

KOSGEB Eskişehir Müdürü Tarık YILMAZ, Cemalettin SARAR’ı 8 ay önce yenileyerek faaliyete geçirdikleri hizmet binasını gezdirerek bilgiler verdi. Yılmaz, şehrimizin önemli iş insanı Cemalettin SARAR’ ın müdürlüklerini ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduklarını ve kendi binalarına taşınmanın rahatlığı ile birlikte Sarar Ailesi’nin komşusu olarak daha da arttığını ifade etti.

Sarar ise, Eskişehir KOSGEB’in yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileyerek kurumun yeni bir ivme kazandığını, şehrimizin genç ve kadın girişimcilerine, tüccar ve sanayicisine desteklerini her yerde duydukça gururlandığını ifade etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.