21 Ekim 2021 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR TİCARET BORSASINDAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

ESKİŞEHİR TİCARET BORSASINDAN ÖĞRENCİLERE DESTEK
  • 18 Eylül 2021 Cumartesi
  • 1103 kez okundu

Eskişehir Ticaret Borsası yeni eğitim öğretim döneminde ihtiyaç sahibi ailelerinin öğrenci çocuklarına desteğini sürdürüyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilen ve ETB’ninde katkılarıyla temin edilen 830 adet kışlık kaban okullara ve çeşitli sosyal yardım kurumlarına teslim ediliyor.

Ayrıca ETB bursiyeri olup da mezun olan üniversite öğrencilerinden boşalan kontenjanlar için verilecek karşılıksız bursların başvuruları da alınmaya devam ediyor.

Eskişehir ve ilçelerinde tespit edilen okulların yanı sıra Ardahan/Çıldır ve Hakkari/Şemdinli’de bulunan bazı okullarında öğrencilerine kışlık kaban gönderdiklerini belirten Başkan Zeydan, eğitime yapılan yatırım ve desteklerin çok kıymetli olduğunu ve hiçbir zaman boşa gitmeyeceğinin altını çizdi.

Yaklaşık iki yıl süren Covid-19 pandemi belirsizliğinin ardından ülke genelindeki tüm kademelerde yüz yüze eğimin başladığını ve yeni eğitim - öğretim döneminde çocuklarını okullarına uğurlayan ailelere bir nebzede olsa destek olabilmek için bu yıl da çalışma başlattıklarını belirten ETB yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan,  tüm sosyal yardım çalışmalarının titizlikle yürütüldüğünü söyledi.

 Başkan Zeydan, tüm üyelerimiz adına öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyerek ETB olarak eğitime yapacakları desteğin artarak devam edeceğini ifade etti.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar