12 Aralık 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Technopc artık “Tasarım Merkezi”

Technopc artık “Tasarım Merkezi”
  • 27 Mayıs 2019 Pazartesi
  • 1986 kez okundu

Türkiye’nin teknolojide öncü ismi Technopc, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı “Tasarım Merkezi”ni hayata geçirdi. Tasarım Merkezi olarak bundan sonra daha ileri seviyede işlere imza atacaklarını belirten Technopc Kurucu Ortağı Murat Yücel, “Amacımız dünya standartlarında yeni nesil teknoloji üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak” dedi.

20 yılı aşkın süredir sağlıktan bankacılığa, eğitimden savunmaya kadar birçok sektöre teknoloji çözümleri sunan, ayrıca Türkiye’nin bilgisayar üretiminde ilk yerli malı belgesine sahip olan Technopc T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı komisyonu tarafından onaylanan ‘Tasarım Merkezi’ni hayata geçirdi. Bu sayede dünyada ve Türkiye’de yeni nesil teknolojilere sahip ürünleri tasarlama ve sektöre yenilikleri kazandırma adına büyük bir adım daha atmış oldu. Technopc’nin Kurucu Ortağı Murat Yücel, Bakanlık sisteminden aldıkları istatistikler doğrultusunda faaliyetteki 341 Tasarım Merkezi içerisinde bilgisayar ve iletişim teknolojileri sektöründe bu unvanı alan 3. şirket oldukları için büyük mutluluk ve gurur duydukları söyledi.

Yüksek kaliteli ürünler

Bilişim sektörünün öncüsü ve örnek kuruluşu olarak üzerlerinde önemli bir sorumluluk duygusuyla hareket ettiklerini belirten Yücel, ürünlerinde sürekli iyileştirmeler yapmalarının yanı sıra yeni ürün geliştirme konusunda da yatırımlara devam ettiklerini açıkladı. Yücel, “Technopc olarak yeni nesil teknolojiler ile ürünlerimizi geliştirerek bizden beklenildiği gibi yüksek kaliteli ve performanslı ürünleri yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile sunuyoruz, sunmaya da devam edeceğiz. Tecrübemiz, Ar-Ge bakış açımız ve özenle çalışmamız, ortaya yüksek kalite standartlarında ürünlerin çıkmasını sağlıyor” dedi.

Rekabet avantajı yaratan ürünler olacak

Technopc’nin bir Tasarım Merkezi olarak bundan sonra çok daha ileri seviyede işlere imza atacağını da ifade eden Yücel, bunları şöyle açıkladı: “Katma değer ve rekabet avantajı yaratacak ürünler, ürün veya ürünlerin işlevselliğini artırma, geliştirme, iyileştirme, farklılaştırmaya yönelik faaliyetler, yenilikçi faaliyetler, ulusal veya uluslararası patent, faydalı model, marka tescil belgeleri alımları yapacağız. Amacımız her zaman dünya standartlarında yeni nesil teknoloji üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.”        

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar