31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

#CHPdenEmekçilereSürgün TEPKİSİ SÜRÜYOR

Odunpazarı Belediyesinde yaşananlara karşı sosyal medya üzerinde #CHPdenEmekçilereSürgün eylemi sürüyor. Tepkiler sadece Eskişehirden gelmiyor. Türkiye genelinde pek çok ilden de tepkiler geliyor.

Seçimler sonrasında yaptığı ilk toplantıda "Bavullarını Toplasınlar" sözü ile tepki çeken Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt söz verdiği projelerden önce çalışanlar ile ilgili sözünü yerine getiriyor.

Seçimler için 20 üzerinde proje sözü veren başkan geçen süre içerisinde hiçbir projesi için somut bir adım atmazken Belediyede işçi ve memurlara yapılan Mobing ile kamuoyu tepkisi çekiyor.

Tepkiler sosyal medya üzerinde devam ediyor.

Tepkilerin bazıları

Odunpazarı Belediye Başkanı, veteriner teknikerini hayvan barınağından alıp park ve bahçelere, kültür hizmetlerinde çalışan tercümanı hayvan barınağına sürgün etti. #CHPdenEmekçilereSürgün

Seçilmek için özgürlük söylemleri kullandılar, seçildikten sonra sürgün ve tehdit politikalarını devreye soktular. Odunpazarı Belediyesinde dokuz üyemiz sürgünlerle yıldırılmaya çalışılıyor. 
#CHPdenEmekçilereSürgün

aynı hastag ile arama yaparak tepkilerin tümünü görebilirsiniz..

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.