18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

#CHPdenEmekçilereSürgün TEPKİSİ SÜRÜYOR

Odunpazarı Belediyesinde yaşananlara karşı sosyal medya üzerinde #CHPdenEmekçilereSürgün eylemi sürüyor. Tepkiler sadece Eskişehirden gelmiyor. Türkiye genelinde pek çok ilden de tepkiler geliyor.

Seçimler sonrasında yaptığı ilk toplantıda "Bavullarını Toplasınlar" sözü ile tepki çeken Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt söz verdiği projelerden önce çalışanlar ile ilgili sözünü yerine getiriyor.

Seçimler için 20 üzerinde proje sözü veren başkan geçen süre içerisinde hiçbir projesi için somut bir adım atmazken Belediyede işçi ve memurlara yapılan Mobing ile kamuoyu tepkisi çekiyor.

Tepkiler sosyal medya üzerinde devam ediyor.

Tepkilerin bazıları

Odunpazarı Belediye Başkanı, veteriner teknikerini hayvan barınağından alıp park ve bahçelere, kültür hizmetlerinde çalışan tercümanı hayvan barınağına sürgün etti. #CHPdenEmekçilereSürgün

Seçilmek için özgürlük söylemleri kullandılar, seçildikten sonra sürgün ve tehdit politikalarını devreye soktular. Odunpazarı Belediyesinde dokuz üyemiz sürgünlerle yıldırılmaya çalışılıyor. 
#CHPdenEmekçilereSürgün

aynı hastag ile arama yaparak tepkilerin tümünü görebilirsiniz..

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar