6 Ağustos 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜBİTAK ve Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı Arasındaki İşbirliği Güçleniyor

TÜBİTAK ve Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı Arasındaki İşbirliği Güçleniyor
  • 16 Kasım 2019 Cumartesi
  • 1869 kez okundu

Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı (National Science and Technology Development Agency-NSTDA) Başkan Yardımcıları Prof. Prasit Palittapongarnpim ve Dr. Thitapha Smitinont, beraberlerindeki heyetle Başkanımız Prof. Dr. Hasan Mandal’ı ziyaret etti. Tayland heyetinin ziyareti esnasında gerçekleşen toplantılarda, Türkiye ve Tayland arasında geliştirilebilmesi muhtemel sanayi işbirlikleri değerlendirildi. TÜBİTAK ve NSTDA ortaklığında yürütülen İkili İşbirliği Programı kapsamında açılan çağrının sonuçları değerlendirilirken ayrıca programın verimliliğini artırmak adına atılabilecek adımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Söz konusu görüşmelerin ardından TÜBİTAK Gebze Kampüsünü ziyaret eden Tayland Heyeti, TÜBİTAK Araştırma Enstitüleri himayesinde yürütülen faaliyetleri ve tesis imkânlarını tanıma fırsatı buldu. TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi bünyesindeki enstitüleri ziyaret eden Tayland Heyeti, TÜBİTAK yetkilileri ile iki kurum arasında kurulabilecek işbirliği mekanizmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Tayland Ulusal Bilim ve Teknoloji Kalkınma Ajansı ziyareti ile ülkemiz ve Tayland arasındaki var olan bilimsel ve teknolojik işbirliklerimizin daha üst seviyeye taşınması için yoğun çalışmalar gerçekleştirildi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.