28 Mart 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DUYDA İNANMA! Türk Telekom fiber için 1 hafta sözü verdi!

DUYDA İNANMA! Türk Telekom fiber için 1 hafta sözü verdi!
  • 26 Aralık 2019 Perşembe
  • 1474 kez okundu

Türk Telekom CEO’sundan fiber açıklaması: Ağustos böceği yerine karınca gibi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’deki fiber altyapı yatırımlarının artırılması gerektiğine dikkat çekip, ‘engel çıkaranlar karşısında beni bulur’ açıklamalarının ardından Türk Telekom’dan da çarpıcı değerlendirmeler geldi. Türk Telekom’un CEO’su Ümit Önal, yaşanan sorunları dile getiren rakiplerini işaret ederek, “Ağustos böceği gibi yüksek ses çıkartmak yerine karınca gibi çalışıyoruz. Bugün 7.5 milyon kilometre fiber ağa ulaştık. Gelecek yıl İstanbul’da fiberi isteyen herkese bir haftada ulaştırma sözü veriyoruz” dedi.

SÖZ İstanbul için

2020’de fiberi her mahalleye, her sokağa götürmeyi hedeflediklerini belirten Ümit Önal, “Önümüzdeki yıl İstanbul’da altyapısı olmayıp altyapı talep eden müşteriye, bir hafta içerisinde fiberi yaşadıkları sokağa getirme sözü veriyoruz. İstanbul'da fiberi, isteyen herkese bir haftada ulaştıracağız” dedi.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.