19 Eylül 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜBİTAK Fizik Olimpiyat Takımı Öğrencilerinden Bir Büyük Başarı Daha

TÜBİTAK "2202 - Bilim Olimpiyatları Programı" kapsamında milli takımlarda yetiştirilen genç bilim insanlarımız, çevrimiçi olarak gerçekleşen 4. Avrupa Fizik Olimpiyatları'nda 2 Altın, 2 Gümüş ve 1 Mansiyon ödülü kazandı.

Daha önceki yıllarda da altın madalyalarla bizlere başarıyı yaşatan takımımız, bu yıl da yine altın madalyalarla dönmeyi başardılar.

Pandemi sürecinde bu yılki Uluslararası Fizik Olimpiyatı'nın yapılamaması nedeniyle Avrupa Fizik Olimpiyatı sadece Avrupa'dan değil tüm Dünyadan ülkelerin başvurusuna açılarak 57 ülkeden 250 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Ülkemizi Temsil Eden Öğrencilerimiz 2 Altın, 2 Gümüş ve 1 Mansiyon Ödülü Kazandı!

Ülkemizi temsil eden; Yunus Emre Parmaksız ve Bayram Alp Şahin Altın Madalya, Öykü Sıla Güner ve Mert Ünsal Gümüş Madalya, Yaman Bora Otuzbir Mansiyon ödülü kazandı.

Başarılarıyla bizlere art arda gurur yaşatan tüm alanlardaki olimpiyat takımı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Olimpiyatlara katılan tüm öğrencilerimize, ailelerine, öğretmenlerine, başta Komite Başkanlarımız olmak üzere eğitimlerde görev alan tüm akademisyenlere teşekkür ediyoruz.

TÜBİTAK Başkanı ile bir araya gelmişlerdi.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal 18 Temmuz Cumartesi günü Avrupa Fizik Olimpiyatları'nda ülkemizi temsil edecek milli takım öğrencilerimizle TÜBİTAK TÜSSİDE tesislerinde gerçekleşen hazırlık kampında bir araya gelmiş ve Türkiye'nin başarılı olacağına inandığını vurgulamıştıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Bilim-Teknoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.