25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İmzasız Metne Bu Kadar Sevindiler? YA İMZA OLSAYDI

Cumartesi günü bir anda sosyal medya ve internet haberlerinde bir haber dolaşmaya başladı. Haberde 17 Mart günü Eskişehir'e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'li Yılmaz Büyükerşeni ziyaret ettiği ve anı defterine teşekkür mesajı bıraktığı iddia ediliyordu. Ancak Eskişehir'e toplu açılış töreni için gelen Cumhurbaşkanı'nın olduğu ifade edilen metinde ne imzası vardı, ne de Eskişehir ziyaretini takip edenler Büyükşehir Belediyesine gidildiğine şahit olmuştu.

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yakınlığı ile bilinen kaynaklardan yayılan haberdeki yazılanlar kafaları karıştırdı. Doğru mu değil mi diye tartışmalar başladı.

Merak edilen sorulara bugün Ak Parti İl Başkanı Dündar Ünlü yazılı yanıt verdi.

17 Mart 2017 tarihinde şehrimizi ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan o şehirlerde ziyaret etmeyi uygun gördüğü kurumların şeref defterlerini imzalamaktadır. Şeref defterlerindeki metinler Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu tarafından hazırlanmaktadır. Cumhurbaşkanımızın şehrimizi ziyaretinden sonra Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından basına servis edilen imzasız metni sanki Cumhurbaşkanımız Büyükşehir Belediyesini ziyaret etmiş ve taltif etmiş gibi lanse etmeye çalışmıştır. Oysaki Cumhurbaşkanımız Eskişehir Büyükşehir Belediyesini ziyaret etmemiş, Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu tarafından hazırlanan metni de imzalamayı uygun görmemiştir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu tarafından hazırlanan imzasız metni basına servis ederek Cumhurbaşkanımız üzerinden siyasi pirim elde etmenin beyhude çabası içindedir. Kamuoyuna saygıyla arz olunur.

M.DÜNDAR ÜNLÜ
ESKİŞEHİR AK PARTİ İL BAŞKANI Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar