25 Haziran 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAŞKAN KALIN ’EVET’ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın 16 Nisan’daki referandum çalışmaları kapsamında vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatmak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Kalın, Ak Parti  Seyitgazi İlçe Teşkilatı ile neden 'evet' oyu verilmesi gerektiğini vatandaşlara tek tek anlatıyor.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşarak Tek millet için, tek bayrak için, tek vatan için, tek devlet için 16 Nisan'daki Referandum'da  evet oyu kullanılması gerektiğini belirten Başkan Kalın, " Ülkemizin istikrarı, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ,daha demokratik bir Türkiye ve çocuklarımızın geleceği  için sandığa gitmeli ve "Evet" oyu kullanmalıyız.  2023'de, 2053'de, 2071'de Güçlü, ayakları üzerinde duran bir Türkiye'den rahatsız olan  tüm terör örgütleri  Avrupa ile birlikte 16 Nisan’da “hayır” çıkması için her yola başvuruyorlar. Bunun bilincinde ihanet çetelerine fırsat vermemek için, hepimizin üzerine büyük sorumluluk düşüyor. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, milletin doğrudan iktidarının adıdır. Bu mesele memleket meselesi" dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Ana Arı

Karniyol(carnica) Ana arı, üretimi, satışı üzerine site.

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar