21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Karacan Alpu’da Samimiyet Vurgusu Yaptı

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, milletvekilleri, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Alpu İlçesi’nde gerçekleştirilen danışma toplantısına katıldı.

İlçelerde gerçekleştirilen danışma toplantılarında çalışmaya, birliğe ve beraberliğe vurgu yapan Karacan,” Alpu’nun gelişimine ve ilerlemesine katkıda bulunan tüm ilçe teşkilatımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum.

Eski siyaset anlayışı bitti
Biz AK Parti olarak 3 şeye önem veriyoruz. Birincisi Liderimize olan sadakatimiz, ikincisi teşkilatımıza olan bağlılığımız ve üçüncüsü milletimize olan hizmet aşkımız, işte AK Partimizi sürekli 1’inci parti yapan ilkeler bunlar. Peki bunun için ne yapmalıyız, eski siyaset anlayışı eski Türkiye ile rafa kalktı artık Yeni Türkiye ile yeni siyaset anlayışı var. Peki bu nedir? Vatandaşa dokunacaksın, derdini dinleyeceksin, hemşehrine ismiyle hitap edeceksin ki samimiyet olsun. Allah’a şükür teşkilatımız samimiyetle çalışıyor, kapı kapı geziyor. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz danışma toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Şeklinde konuştu.

Karacan, ayrıca Alpu merkez ve Bozan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinledi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar