22 Mart 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bozbal’dan Astsubaylar Günü Kutlaması

17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü, münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımlayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Odunpazarı İlçe Başkanı E. Astsubay Şaban Bozbal:"Bu gün, Dünyada ve Türkiye'de çalışan ve emekli olan Astsubayların yılda bir gün de olsa kendilerini özel hissetmelerini ve tüm gayretlerini sarf ettikleri, adeta hayatlarını adadıkları mesleklerinin toplum tarafından önemsendiğini görmelerini, meslektaşlarını mesleklerine bağlılığını, kendilerine olan güvenlerin artırılmasını ve yalnız olmadıklarını hatırlatmayı amaçlıyor."dedi.
  
Profesyonel askerliği seçmiş olan Astsubayların tek amacının, yaşadığımız coğrafyada dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin bir arada huzur içinde yaşayabilmemiz olduğunu belirten Bozbal, mesajına şöyle devam etti:"Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere emanet ettiği bu cennet vatanı korumak, kollamak ve gelecek nesillere aktarabilmek tek amaçlarıdır.
  
Ülkemizin huzur ve güvenini, milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan yıkıcı ve bölücü terör örgütleri ile iç ve dış mihraklar unutmamalıdırlar ki, laik, demokratik hukuk devletinin yılmaz savunucuları olarak Silahlı Kuvvetlerimizi her zaman karşılarında bulacaklardır.
  
Yurdumuzun her köşesinde 65 bin çalışanı, 130 bin civarında emeklisi ve yurt genelinde 97 şubesi, 70 bin aktif TEMAD üyesi olmak üzere aileleri ile birlikte yaklaşık bir milyon kişiyi bulan Astsubaylarımız, demokratik şartlar altında maddi ve manevi haklarını ararken, ne hak ettiklerinden fazlasını ne de kimseden imtiyaz bekliyor. Sadece ve sadece adalet, eşitlik ve saygı..
  
Türk Silahlı Kuvvetlerin omurgası olan Astsubayların hak ettiği ek gösterge ve makam tazminatların da bir an önce verilmesini temenni ederim.
  
Bu düşüncelerle,15 Temmuz hain darbe girişiminin engellenmesine büyük katkısı olan ve demokrasinin simgesi haline gelen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ve vefat eden Astsubaylarımıza Allahtan rahmet diliyor, tüm Astsubaylarımızın ve ailelerinin Dünya Astsubaylar gününü,TEMAD'ın kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, sağlıklı günler diliyorum."

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar