31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GÜÇLÜ BELEDİYE , GÜÇLÜ SEYİTGAZİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, İlçe ziyaretlerine  ardı ardına devam ediyor. Dış İlçelerden sorumlu  Koordinatör Vekil olarak görevlendiren Günay ilçeleri bir an olsun bırakmıyor. Bugüne kadar Günyüzü, Han, Alpu, Mihalgazi, Sivrihisar, Mahmudiye,  ve Sarıcakaya İstişare toplantılarını yapan Günay ,Seyitgazi İstişare toplantısını da tamamladı.

 24 Haziran seçim sonuçlarının değerlendirildiği ve 2019 seçimleri için yol haritasının ortaya konulduğu Seyitgazi istişare toplantısına anakademe, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları yürütme kurulları üyeleri ile katıldı. Prof. Dr. Günay AK Parti teşkilatının çalışmaları için teşekkür etti ve 2019 yerel seçimi için Seyitgazi’yi daha da nasıl ileri götürebileceğinin çalışmalarına başladı.

AK Belediyecilik ile buluşan Seyitgazi’nin bu konuda ne kadar şanslı ve güçlü olduklarını vurguladı. Belediyecilik anlayaşının AK Parti için ” Ben vatandaşıma nasıl hizmet edebilirim” olduğuna dikkat çeken Günay,Han ilçesi  ile aradaki farkın ne kadar büyük olduğunu vurguladı.

“AK Parti olarak en büyük gücümüz, teşkilat yapımız ve birlikteliğimizdir. Seyitgazi’deki çalışmaları yakından takip ediyoruz ve teşkilatımızın arkasındayız. 2019 Yerel Seçimleri için parti disiplini içinde her bir teşkilat üyemiz, kadınlarımız ve gençlerimiz ile omuz omuza çalışcağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, belirlediği adaylarla hepimiz gece gündüz çalışacağız.’’ şeklinde açıklamada bulundu. Seyitgazi istişare toplantısı için ilçeye giden Günay ilçe kahvehanesinde bulunan vatandaşlarla sohbet etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.