21 Mayıs 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GELECEĞİ PARLAK, REFAH İÇİNDE BİR ODUNPAZARI İÇİN

GELECEĞİ PARLAK, REFAH İÇİNDE BİR ODUNPAZARI İÇİN
  • 3 Aralık 2018 Pazartesi
  • 3093 kez okundu

AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı’nın Volkan Doğan için düzenlediği helalleşmede binlerce kişi bir araya geldi. Volkan Doğan, “Odunpazarı’nda gece, gündüz demeden yaptığımız tüm çalışmalarla ve teşkilatımızla gurur duyuyorum. Ve çok daha fazlasını da yapacağınıza yürekten inanıyorum. ‘Odunpazarı daha iyisini hak ediyor’ diyerek, geleceği daha parlak ve refah içinde bir Odunpazarı için çıktığımız bu yolda, yeni bir göreve talip olarak çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü biz her zaman bir ve beraberiz” dedi.

AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı ve İlçe Başkan Vekili Nuri Kahya, ilçe başkanlığı görevinden Genel Merkez’in onayıyla istifa eden Volkan Doğan için parti binasında “Helalleşme Buluşması” düzenledi. Yoğun ilgi gören ve binlerce kişinin katıldığı buluşmaya partililerin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar da büyük katılım gösterdi.

TÜM ÇALIŞMALARIMIZLA GURUR DUYUYORUM
Buluşmada yaptığı konuşmada Volkan Doğan, “Güzel şehrimde aynı yola baş koyduğum değerli yol arkadaşlarım; bu kutlu yürüyüşte beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan çok değerli dostlarım. Göreve geldiğimiz günden bugüne, omuz omuza hep birlikte çalıştık. Odunpazarı’mızın sıcağında, soğuğunda, yağmurunda, çamurunda bu millete hizmet etmek için dopdolu zamanlar geçirdik. Bugüne kadarki tüm çalışmalarımızla gurur duyuyorum. Ve çok daha fazlasını da yapacağınıza yürekten inanıyorum.  Çünkü bizler tarihin mirasıyla, geleceğe yürüyenler olarak, sizlere ve kendimize güveniyoruz” dedi.

GELECEĞİ DAHA PARLAK, REFAH İÇİNDE BİR ODUNPAZARI İÇİN
Doğan sözlerine şöyle devam etti: “Geleceği daha parlak, daha zengin bir Odunpazarın’da gencinden yaşlısına, esnafından emeklisine refah içinde yaşamak için gösterdiğiniz fedakârlıkları, çalışma azminizi ve kardeşliğinizi asla unutmadım, unutmayacağım. Bugün burada, ilçe başkanlığı görevimi sonlandırıyorum, fakat emin olun, sizler için de, bu millete hizmet için de çalışmaya bundan sonra da tüm gücümle devam edeceğim.”

GECE, GÜNDÜZ DEMEDEN
Doğan, “Göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana bütün gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda gece demeden, gündüz demeden, yağmurda, soğukta, çamurda, sıcakta benimle birlikte yol yürüyen aziz teşkilatıma ve dostlarıma bugün buradan bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Çünkü biz büyük bir aileyiz” dedi.

“ODUNPAZARI DAHA İYİSİNİ HAK EDİYOR” DİYEREK…
Doğan, Odunpazarı ve Eskişehir için çalışmaktan hiçbir zaman yılmayacaklarını ifade ederek, “’Odunpazarı daha iyisini hak ediyor’ diyerek çıktığımız bu yolda, yeni bir göreve talip olarak çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü biz her zaman bir ve beraberiz. Hakkınızı helal edin” diye konuştu.  


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar