23 Ağustos 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gençler Sordu, Burhan Sakallı Yanıtladı - Video

Yerel seçimler öncesinde tüm adaylar vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyorlar. Kentin dinamik yapısı, genç nüfusu ve üniversite öğrencileri ile en önemli kitle ise gençler. Yaş ortalaması ile de oldukça genç adaylarla seçmen karşısına çıkan Ak Partili adaylar her fırsatta gençlerle de bir araya gelerek sohbetler gerçekleştiriyorlar. Fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Ak Partinin Odunpazarı Belediye başkanlığını da 2 dönem yerine getirmiş olan Burhan Sakallı bu kez Büyükşehir Belediye başkanı olarak kentin özlediği uzlaşıcı, birleştiren yönetimin kentte tekrar hayata geçirmek istiyor. Kendi deyimiyle bu şehirde bir tek hasmım yoktur, herkes hısmımdır diyen Burhan Sakallı Kenti birlikte yöneteceğiz diyor. Ortak akılla birlikte projeler üretecekleriniin her defasında altını çizen Sakallı 2019 sonuna kadar kentin yıllardır beklemede olan İMAR PLANLARINI tamamlayacaklarının sözünü veriyor. Planları ise meslek odalarından, inşaat sektörü temsilcilerine kadar kentim tüm dinamikleri ile ortak bir akıl ile oluşturacaklarını ifade ediyor.

Geçtiğimiz günlerde gençlerle bir araya gelen Burhan Sakallı soruları yanıtladı.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar