23 Ağustos 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CHP’LİLER TEDİRGİN Adaylar partiyi unutmuş, kendileri için çalışıyor

CHP’LİLER TEDİRGİN Adaylar partiyi unutmuş, kendileri için çalışıyor
  • 11 Şubat 2019 Pazartesi
  • 1536 kez okundu

CHP’de Mücadeleye Devam Ekibi yeniden toplandı. Muhsin Dilbaz, “Aday belirleme sürecindeki hatalar partililerimizi tedirgin etmiş ve umutlarını yitirmelerine yol açmıştır. Adaylar partiyi unutmuş, kendileri için çalışıyor. Parti içi hukuksuzluk hiçbir gerçek CHP’liyi yıldıramaz” dedi

CAN HACIOĞLU - CHP’de Mücadeleye Devam Ekibi yeniden toplandı. CHP’de Mücadeleye Devam Ekibi adına açıklamalarda bulunan Muhsin Dilbaz, “Siyasal anlayışımıza uygun olmayan partiye oy vermemiz istendi. CHP’de maalesef aday belirlerken gelecek kurultayların hesabıyla senin adamın, benim adamım kavgası ortaya çıkmıştır. Aday belirleme süreci ile başlayan hatalar partililerimizi ve gönül verenleri çok tedirgin etmiş ve umutlarını yitirmelerine neden olmuştur. Parti içi haksızlık, hukuksuzluk ve anti demokratik uygulamalar, hiçbir gerçek devrimci CHP’liyi yıldıramaz, sindiremez” dedi.

Muhsin Dilbaz, “Bizlere büyük haksızlıklar yapıldı. Türkiye genelinde olduğu gibi, âdete bir kıyıma uğradık. Parti içi haksızlık, hukuksuzluk ve anti demokratik uygulamalar, hiçbir gerçek devrimci CHP’liyi yıldıramaz, sindiremez. Parti içinde mücadelemiz sürecektir. Aday belirleme süreci ile başlayan hatalar partililerimizi ve gönül verenleri çok tedirgin etmiş ve umutlarını yitirmelerine neden olmuştur. Erken hareket etmek bahanesinin arkasına sığınan genel merkez de aday belirleyen konumuna düşmüştür. Aday belirlerken gelecek kurultayların hesabı yapılmış, senin adamın, benim adamın kavgası ortaya çıkmıştır” dedi.

Resim - 25035_1_l.jpg

“SİYASAL ANLAYIŞIMIZA UYGUN OLMAYAN PARTİYLE”
Dilbaz, “Hatta İyi Parti ile ittifak yaparak siyasal anlayışımıza uygun olmayan partiye oy vermemiz istenmiştir. Türkiye’nin birçok il ve ilçelerinde aday çıkarmayarak daha büyük hata yapılmıştır” diye konuştu.

“ADAYLAR PARTİYİ UNUTTU, KENDİLERİ İÇİN ÇALIŞIYOR”
CHP de Odunpazarı Belediye Başkan aday adayı da olan Muhsin Dilbaz, “Adaylar, parti anlayışını unutarak kendileri için çalışmalar yapma eğilimine girmişlerdir. Partilerini seçim zamanı dışında unutmuşlardır. Elde ettikleri gücü yanlış kullanmış, kadrolaşmada yandaşlarına öncelik tanımışlardır. Seçim sürecinde ise reklam siyaseti yaparak güven sağlamaya çalışmaktadırlar” dedi.

2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar