17 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bahçeli: Eskişehir Kamburlarından Kurtulmalı - Video

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Söğütte verdiği seçim startından sonra İkinci durak olarak Eskişehire geldi. Eskişehir Yenikent Şehit Anıl Gül Spor salonunda Sağduyunun Birlikteliği Eskişehir Buluşması’nda Eskişehirlilerle bir araya geldi. 

Söğüt programının ardından ikinci durak olarak Eskişehir'e gelen Bahçeli, Yenikent Spor Salonunda vatandaşlarla bir araya geldi. Saatler öncesinden salona gelen partililer, ellerindeki Türk bayraklarıyla Bahçeli’ye sevgi gösterisinde bulundu. Salonda Eskişehir’in Cumhur İttifakı adaylarını tanıttı.

Coşkunun hakim olduğu buluşmada Ak Parti Milletvekilleri Prof.Dr.Nabi Avcı, Prof.Dr. Emine Nur Günay, MHP Milletvekili Nurullah Sazak, Ak Partili ve Milliyetçi Hareket Partili yöneticiler ile Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları hazır bulundular.

Salonun coşkuyla karşıladığı Devlet Bahçeli önemli açıklamalar yaparak 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Eskişehir Yunus gibi bakıp, Sadece Yurdum diyen çelik imanlıların şehridir. Eskişehir, gönüllerimize dokunan, güven ve hoşgörüyle dolup taşan, iç anadolunun parlayan vilayeti, Türkiye'nin yükselen değeridir. Bu anlamlı toplantıyı düzenleyen değerli arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Eskişehirde olmaktan, Eskişehirli kardeşlerimle buluşmaktan memnuniyet duyuyorum. Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

Bu vesileyle, Alpu'ya, Beylikova'ya, Günyüzü'ne, Çifteler'e, Han'a, İnönü'ye, Mahmudiye'ye,  Odunpazarı'na, Sarıcakaya'ya, Mihalgazi'ye, Mihalıççık'a, Seyitgazi'ye, Sivrihisar'a, Tepebaşı'na gönülden selamlarımı gönderiyorum. Milli bir kucaklaşma ruhuyla burada toplanan Eskişehirli kardeşlerime, Cumhur İttifakının muhterem temsilcilerine yürekten teşekkür ediyorum.

Eskişehir kamburlarından kurtulsun

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli idareler seçimlerinden öncesinde Sögüt'ten feyzimizi alıp Eskişehirde sizlerle kucaklaşmak onur vericidir. Tam 3 hafta sonra Türkiye Tarihi bir seçim yapacaktır. Bu seçimin önem ve değeri herkesçe malum, hepiniz tarafından da bilinmektedir. Biz istiyoruz ki, Eskişehir'in makus talihi değişsin, biz istiyoruz ki Eskişehir kamburlarından kurtulsun. Biz istiyoruz ki Eskişehir daha iyisiyle, daha güzeliyle daha gelişmiş bir şehircilik anlayışına kavuşsun. Böyle gelse de, bu şekilde gitmesin. Eskişehir'de yeni şeyler söylemek lazımdır. Hz Mevlana ne güzel de söylemişti

Bulanmadan, donmadan akmak, ne hoş!
Dünle beraber gitti cancağzım,
Ne kadar söz varsa düne ait
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım...

Eskişehir'e yeni yüzler, ehil eller, emin ve erdemli şehremenler şarttır. Bu şehre durağanlık ve statiko hakim olmuştur. İnanıyorum ki Cumhur, Eskişehir'e sahip çıkacaktır. Cumhur İttifakı Eskişehir'in kaderine damga vuracak, huzur ve barış ortamını daha da temellendirecektir.

Konuşma sonrasında Cumhur İttifakı Belediye Başkan adaylarını takdim eden Devlet Bahçeli. Çok çalışacağız her eli tutacağız, her gönüle gireceğiz dedi.

 

Konuşmanın Tamamı Video:

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar