16 Haziran 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DSP’den CHP’ye Yanıt.. O Videoyu Hatırlattı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Abdülkadir Adar’ın, DSP’den Mihalıççık Belediye Başkanı seçilen Haydar Çorum’a, “Yuvana dön!” çağrısı yapmasına DSP İl Yönetiminden tepki geldi.

CHP İl Başkanının Mihalıççık Belediye Başkanlarına yapmış olduğu çağrının yakışıksız ve art niyetli olduğunu savunan DSP İl Başkanı Hüdaver Bekler, “Belki kendisine hatırlatmak gerekiyor şu an partisinin Büyükşehir dahil tüm belediye başkan ve meclis üyeleri benim partimden seçilmiş daha sonra CHP’ye geçmişlerdir. CHP’li başkanın mantığına göre onların yuvası da aslında DSP’dir” dedi.

Yılmaz Büyükerşen olmak üzere Ahmet Ataç, Kazım Kurt ve bütün meclis üyelerine çağrıda bulunan Bekler, “Hepsi DSP’ye yani yuvalarına dönsünler. Aslında CHP DSP’den ibarettir. Bugün övündükleri bütün seçilmiş kişiler geçmişte bizim partimizde siyaset yapmaktaydı” ifadelerini kullandı.

İstikbal Gazetesi

1999 seçimlerde Eskişehir merkez belediyeleri 3. de DSPli iken Odunpazarının DSP'li Belediye Başkanı CHP ye geçmiş ve DSP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'de bunu sert şekilde eleştirmişti

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar