18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kurt, CHP’li Emekli Öğretmenleri Aladdin Park’ta ağırladı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubunu ağırladı.

Kendilerine Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubunu adını veren bir grup öğretmen, Başkan Kurt’u ziyaret etmek için Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ile iletişime geçti. “Onlar benim öğretmenlerim, ben onların ayağına giderim” diyerek öğretmenlerin Odunpazarı Belediyesi’ne gelerek yorulmalarını istemeyen Başkan Kurt, öğretmenlerin de talebi üzerine onları Aladdin Park’ta ağırladı.

Odunpazarı’nda barış ve demokrasinin gelişmesi için belirli dönemlerde bir araya geldiklerini belirten Cumhuriyet Halk Partili Emekli Öğretmenler Gurubu, eğitime ve öğretmenlere verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Başkan Kurt’u 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde gösterdiği büyük başarıdan dolayı tebrik eden öğretmenler, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi.

Buluşmada, öğretmenlerle yakından ilgilenen Başkan Kazım Kurt, onların öneri ve taleplerini de dinledi. Bu buluşmanın kendisine çok büyük gurur ve onur verdiğini söyleyen Başkan Kurt, öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti. Türkiye’nin aydınlık yarınları için eğitime, çocuklara, gençlere ve öğretmenlere her zaman destek vereceklerini dile getiren Başkan Kurt, “Odunpazarı, kültürün, sanatın ve bilimin merkezi olacak” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar