18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BİZİMKİLER T.C. KOYUNCA KOMİK OLACAK

CHP yönetimi AK Parti’den aldığı belediyelere “T.C.” ibaresi koyduruyor. Eskişehir’deki 3 belediyede “T.C.” ibaresi zaten 5 yıldır yok. Şimdi koyarlarsa komik olmaz mı?

Murat Atikel – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’li büyükşehir belediye başkanları ile yaptığı topantıda, AK Parti’den kazanılan belediyelerin tabelalarına “T.C.” ibaresinin de eklenmesi yönünde bir karar alındı. İstanbul’da, Ankara’da, Bolu’da hemen uygulamaya geçen karar, Eskişehir ile ilgili ilginç bir durumu ortaya çıkardı.

DİĞERLERİNDE VARDI, ESKİŞEHİR’DE YOKTU
İzmir, Tekirdağ, Aydın gibi CHP’nin yeniden kazandığı büyükşehir belediyelerinin binalarındaki tabelalarda zaten “T.C.” ibareleri yıllardır duruyordu. Ancak alınan bu karar ve yeni kazanılan belediyelerin tabelalarına “T.C.” ibaresinin eklenmesi, Eskişehir’deki üç belediyede zaten bu ibarelerinin bulunmamasına dikkatleri yöneltti.

Resim - 27835_1_l.jpg
ŞİMDİ EKLEYECEKLER Mİ?

Bu durumu gören Eskişehirliler, şimdi “Neden diğer CHP’li belediyelerin tabelalarında varken, Eskişehir’deki üç CHP’li belediyenin tabelalarında T.C. ibaresi yoktu? Şimdi bu karar sonrasında koyarlarsa komik duruma düşmezler mi” diye konuşuyor. Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı belediyelerinin şimdi ne yapacağı merak konusu. Tabelalara yıllardır koymadıkları, “T.C.” ibaresini ekleyecekler mi, eklemeyecekler mi?

Resim - 27835_2_l.jpg
Resim - 27835_3_l.jpg
Resim - 27835_4_l.jpg
Resim - 27835_5_l.jpg

İstanbul, Ankara, Bolu’ya da konuldu

Eskişehir dışında, 5 yıldır CHP’nin yönettiği büyükşehir belediyelerinin tabelalarında zaten “T.C.” ibaresi vardı. Şimdi İstanbul, Ankara, Bolu gibi CHP’nin AK Parti’den kazandığı belediyelerin tabelalarına da konuldu.

Resim - 27835_6_l.jpg
Resim - 27835_7_l.jpg
Resim - 27835_8_l.jpgGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar