18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DOĞAN, 37 Dakika da İçi Rahatlayanlara: Samimi DEĞİLSİNİZ

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, YSK’nın İstanbul’daki seçimlerin yenilenmesi kararına tepki gösteren Büyükerşen ve Kazım Kurt’a çarpıcı bir paylaşımla yanıt verdi: “Aynı YSK, Odunpazarı'ndaki ‘yeniden sayım ‘ kararını 37 dakikada iptal edince 'içi rahatlayanlar' bugün karar için demediğini bırakmıyor. Çok yazık! Hiç inandırıcı değilsiniz. Samimi değilsiniz.”

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul’daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararına tepki gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a çarpıcı bir paylaşımla yanıt verdi. İl Seçim Kurulu oybirliği ile Odunpazarı’nda tüm oyların yeniden sayılması kararı almasına rağmen, YSK’nın jet hızında aldığı “oylar yeniden sayılmasın” kararını ve Büyükerşen ile Kazım Kurt’un YSK’nın bu kararı ile ilgili paylaşımlarını hatırlatan Volkan Doğan, “ “Aynı YSK, Odunpazarı'ndaki ‘yeniden sayım ‘ kararını 37 dakikada iptal edince 'içi rahatlayanlar' bugün karar için demediğini bırakmıyor. Çok yazık! Hiç inandırıcı değilsiniz. Samimi değilsiniz” dedi.

2Eylül

BÜYÜKERŞEN, ODUNPAZARI’NDA YSK’NIN KARARINI DESTEKLEMİŞTİ 
Resim - 28035_1_l.jpg

BÜYÜKERŞEN, YSK’NIN İSTANBUL’DAKİ KARARINI BEĞENMEDİ
Resim - 28035_2_l.jpg

KAZIM KURT, YSK’NIN ODUNPAZARI’NDAKİ KARARINI ALKIŞLAMIŞTI
Resim - 28035_3_l.jpg

KAZIM KURT, YSK’NIN İSTANBUL’DAKİ KARARINA İSE DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI
Resim - 28035_4_l.jpg

DOĞAN: ŞER ODAKLARI OYLARIMIZI ÇALDI

Volkan Doğan, YSK’nın tepki gören Odunpazarı kararı sonrasında, “Bu seçim Eskişehir tarihine, hiçbir zaman bir araya gelmeyecek odakların, sırf bize seçim kaybettirmek için ortak olmalarıyla geçecek. Şer odakları oylarımızı çaldı. Ama binlerce yol arkadaşımla Odunpazarı’mıza hizmet etmemiz engellenemez. Odunpazarı’nın içi rahat değil, onların da artık içi rahat olmayacak” demişti.
http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/26986/dogan-ser-odaklari-oylarimizi-caldi

VİCDANLAR HİÇ RAHATLAMAYACAK

HUDER Şube Başkanı Avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener, “Odunpazarı’nda oyların yeniden sayılması için gerekli her türlü hukuki gerekçe ve kanıt mevcuttu. Sandıklarda oy sayımlarına yönelik yüzlerce şikayet, geçersiz oyların sayıldığı az sayıda sandıklarda sandık sonuç tutanaklarının yüzde 38’inin değişmesi gibi… İl Seçim Kurulu'nun 2 günlük incelemesiyle verdiği “yeniden sayılsın” kararını, İlçe Seçim Kurullarının hemen uygulamaması ve YSK’nın bir saati bulmayan bir sürede sayım kararını iptal etmesini anlamak güç. Kamuoyu vicdanını rahatlatacak olan, tüm oyların yetkili hakim ve tüm parti temsilcileri ile yeniden sayılmasıydı” demişti.
http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/27465/vicdanlarhic-rahatlamayacak

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar