18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kurt, Kreş Sözünü Yineledi.. Tepebaşında Projeler İçin Gelişme Yok

Kurt, Kreş Sözünü Yineledi.. Tepebaşında Projeler İçin Gelişme Yok
  • 13 Mayıs 2019 Pazartesi
  • 1592 kez okundu

Yerel seçim öncesinde Tepebaşı ve Odunpazarı Belediye başkanı adayları projelerini anlattılar. Önümüzdeki dönem için yapacaklarını anlatan başkanların seçimden sonra geçen sürede bu konularda herhangi bir açıklama kamuoyuyla paylaşılmadı.

Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt'un akıllarda kalan en büyük söylemi Kreşler ile ilgili olandı. Kazım Kurt yıl sonu etkinliğinde Yep yeni kreşler açacaklarını yineledi. Ancak Tepebaşı belediyesi başkanı Ahmet Ataç proje vaatleri ile ilgili geçen sürede kamuoyuyla paylaşım da bulunmadı.. 

Eskişehirliler bu projelerin ne zaman hayata geçirilmeye başlayacağını merakla bekliyorlar..

Kazım Kurt: “Yepyeni kreşler, çocuk merkezleri açacağız”

Odunpazarı Belediyesi Emek Oyuncak Kütüphanesi ve Zeytindalı Çocuk Merkezi yılsonu etkinliği düzenledi.
 
Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde çeşitli gösteriler eşliğinde yapılan etkinliğe; Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Gerçekleştirilen etkinlikte Emek Oyuncak Kütüphanesi ve Zeytindalı Çocuk Merkezi öğrencileri, birbirinden güzel gösteriler yaptı. Etkinlikte çeşitli dans gösterileri yapan, şarkılar söyleyen minikler; bazen çiçek oldu bazen tavşan bazen de kelebek oldu. Etkinliği izlemeye gelenler ise miniklerin gösterisini büyük bir keyifle izledi.

Etkinlik sonunda konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Çocuklarımızın hepsi tertemiz, başarılı ve cıvıl cıvıldı. Kreşlerimizin ve çocuklarla ilgili çalışmalarımızın meyvesini görüyoruz. Sizler de yıl başı ve yıl sonundaki farkları görüyorsunuzdur. Her şey çocuklar için. Çocuklarımızın geleceği için Odunpazarı Belediyesi olarak her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız” dedi. Kreş sayısının yetersiz olduğunun farkında olduklarını söyleyen Başkan Kurt, kreş sayısını artıracaklarını kaydetti. Başkan Kurt, “Yeter ki siz çocuklarınıza sahip çıkın. Bizimle çocuklarınızı eğitmeye, oynatmaya varsanız bizler yeni kreşler, çocuk merkezleri açacağız. Bu çocukları hep birlikte alkışlayacağız” dedi. Başkan Kurt, konuşmasının ardından gösteriye katlan çocuklarla birlikte 10. Yıl Marşını söyledi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar