18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kadir Bıyık 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutladı

Büyük Türk Milleti'nin bağımsızlığı ve kendi istikbalini tayin etme konusunda yegane söz sahibi olabilmesi için 19 Mayıs 1919'da Atatürk tarafından Samsun'da yakılan özgürlük ateşi Aziz Milletimizin azim, inanç ve kararlılık içerinde gösterdiği şanlı mücadele sonunda başarıya ulaşmış ve Cumhuriyetimizin kuruluşuyla taçlanmıştır.

Tarih boyunca esarete asla boyun eğmemiş her ne pahasına olursa olsun özgürlüğü ve bağımsızlığı için mücadele etmiş Milletimizin 100 yıl önce Atatürk öncülüğünde Samsun'da başlattığı bağımsızlık hareketi tüm yurtta dalga dalga yayılmış Yüce Türk Milleti'nin çelikten iradesini ve azmini tüm dünyaya göstermiştir.

Büyük Zafer'in ardından  ilelebet payidar kalacak Devlet'imizin geleceğinin gençlerimiz olduğu bilincinden hareketle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmiştir.

Gençlerimiz bilim ve teknoloji ışığında sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkarak kendilerini yetiştirecek Atalarından kalan kutlu mirasa dün olduğu gibi bugün ve yarın da sahip çıkacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Kadir Bıyık
Çifteler Belediye Başkanı

 

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar