28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı belli oldu

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı belli oldu
  • 22 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2723 kez okundu

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Avukat Ali Acar oldu.

Avukat Ali Acar kimdir?

1977 Ordu doğumlu olup ilk,orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. 1994 yılından itibaren yaklaşık 25 senedir Eskişehir'de ikamet etmiş ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmiş 2000 yılında stajını da tamamlayarak yaklaşık 18 senedir Eskişehir Barosunda kayıtlı serbest avukatlık yapmaktadır. 2006 yılında AK Parti'de siyasete başlamıştır.

AK Parti Eskişehir il disiplin kurulu üyeliği, Eskişehir Valiliği İl İnsan hakları Komisyonunda AK Parti il temsilciliği görevini yapmış ve bu görevi de halen devam etmektedir. 2009-2012 yılları arası AK Parti Eskişehir il yönetim kurulu üyeliği, 2012-2015 yılları arası AK Parti Odunpazarı İlçesi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve yine Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı ve başkan vekilliği görevlerini yürütmüştür. Yine AK Parti Odunpazarı İlçe seçim kurulu üyeliğiyle birlikte seçim sandık çalışmaları eğitim programlarını da yerine getirmiştir.

Bir çok STK’da görev yapan Av. Ali Acar 2009 yılında Genel Merkezi Eskişehir olan Tüketiciyi Destekleme Derneği kurucu üyesi ve genel Başkan Yardımcılığı görevlerini de halen yürütmektedir. Eskişehir İlim Yayma Cemiyeti Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca Eskişehir Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Tümsiad üyeliği, Tügva üyeliği, Eskişehir Kadem gibi birçok STK üyelikleri de bulunmakta olan Av. Ali Acar evli ve 2 çocuk babasıdır.

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.