20 Ağustos 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazar’ı Çalışanlarına Uygulanan Baskılara Yalçın da Tepki Gösterdi

Odunpazar’ı Çalışanlarına Uygulanan Baskılara Yalçın da Tepki Gösterdi
  • 22 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2575 kez okundu

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın sosyal medya hesabından Odunpazarı Belediyesinde yaşanan baskılara tepki gösterdi.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra tekrar belediye başkanı seçilen Kazım Kurt "Bavullarını Toplasınlar" demişti. Geçen süre içerisinde seçimlerden önce vaat ettikleri projelerden hiçbirini hayata geçirmek için somut adımlar atmayan Kazım Kurt yönetimi bunun yerine "Bavullarını Toplasınlar" sözüne öncelik verdi.

Geçtiğimiz gün Ak Parti İl Başkanlığı tarafından da açıklama yapılan mobing iddiaları ile ilgili Ali Yalçın da sosyal medya hesabında paylaşım yaparak "CHP'li Odunpazarı Belediyesi "Bilgisayar İşletmeni" elemanı "Hayvan Bakım Barınağı"na sürüyor. Ve bir kişi değil sürgün. Yerel seçim sonrası bazı belediyelerde yaşananlar akıllara durgunluk veriyor. "Görülen lüzum üzere iş akdiniz fesih edilmiştir" mi dersiniz,ne ararsanız var." şeklinde paylaşımda bulundu.

 

Odunpazarı Belediyesinde Çalışanlara BASKI

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar