17 Kasım 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bayram Öncesi Mutluluk Dağıtan Örnek Proje

Sivrihisar Ak Parti Kadın Kollarından Bayram Öncesi Mutluluk Dağıtan Örnek Proje

Manevi duyguların yoğunlaştığı mübarek Ramazan Ayının sonlarına gelirken Sivrihisar Ak Parti Kadın Kolları tarafından Ramazan Bayramı öncesi yardım faaliyeti düzenlendi.

Sivrihisar Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şennur Altınsoy ve teşkilatının Ramazan paylaşmaktır diyerek başlattığı projeye Sivrihisar esnafları ve Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’de destek verdi.

Sivrihisar’da başlatılan proje esnaf ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü oldu. Paylaşmanın vermiş olduğu mutluluğu gözler önüne serdi.

Sivrihisar Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şennur Altınsoy;

Ramazan paylaşmaktır, yüzler paylaştıkça güler bizler güzel ilçemiz Sivrihisar’da sevgilerin paylaşılmasına, yüzlerde bir küçük tebessüm oluşmasına aracı olduk, bizimkisi gönül işi, gönülden yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Bizlere destek veren değerli esnaflarımıza, vatandaşlarımıza ve Belediye Başkanımız Hamid Yüzügüllü’ye teşekkürlerimi sunarım.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar