15 Kasım 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Prof. Dr. Emine Nur Günay Babalar Günü Mesajı

BABA olmak...

Sonsuz güven, derin huzur, karşılıksız sevgi, öz güven vermektir.

BABA demek...

Merhamet ile kol kanat germek, dış dünyaya göğsünü siper etmek, hesapsız sorumluluk almak, acıları yüreğinde hissedip hissettirmemek, gerektiğinde otoriter olmak, dinlenilmeyen nasihatlar verip, yıllar sonra değerinin anlaşılması demektir.

BABA, varlığı ile direnç bulmak, dik duruşu ile güçlü olmak, dış dünyayı keşfetmek için destek olmak, başarı için rol model demektir.

Duasıyla, sevgisiyle, merhametiyle bizlerden desteğini bir an olsun eksik etmeyen babalarımızın bir gün değil bir ömür boyu anılması ve hatırlanması onlara olan sevgi, saygı ve hürmetimizden ileri gelir. Onlara verebileceğimiz en güzel hediye onların bize gösterdiği yoldan giden ve değerlerine sahip çıkan hayırlı bir evlat olmaktır. Gösterdiği doğruları rehber edindiğim, izinden gittiğim, hayat boyu rol modelim olan ve özlemini duyduğum sevgili Babamı rahmetle anıyor, canlarından çok sevdikleri evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin gururlu ve vakarlı babaları başta olmak üzere tüm babalar ve baba adaylarının Babalar Günü'nü kutluyorum.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar