14 Temmuz 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

PROF. DR. GÜNAY VE PROF. DR AVCI İSTANBUL’ DA ESKİŞEHİRLİLER İLE BULUŞTU

PROF. DR. GÜNAY VE PROF. DR AVCI İSTANBUL’ DA ESKİŞEHİRLİLER İLE BULUŞTU
  • 17 Haziran 2019 Pazartesi
  • 2274 kez okundu

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkanın’ da katılımıyla İstanbul’da Eskişehirli Sivil Toplum Kuruluşları ve Eskişehirliler ile bir araya geldi.

Ana teması 23 Haziran günü gerçekleşecek olan İstanbul Belediye Seçimleri olan buluşmada birçok önemli konuya değinildi.

“Daha güzel bir İstanbul, daha güzel bir Türkiye ve istikrarlı bir ülke hedefliyoruz.” Sözleri ile konuşmasına başlayan Prof. Dr. Emine Nur Günay, İstanbul Belediye Seçimleri konusunda düşüncelerini şöyle belirtti: “24 Haziran sabahına nasıl uyanmak istiyorsunuz? Yavrularımızı nasıl bir ortamda büyütmek istiyoruz? Tüm bunları düşünerek en güzel kararı vereceğinize güveniyoruz.”

Eskişehirli Olmanın Gururunu Hep Birlikte Yaşayacağız

“Eskişehirliler olarak İstanbul’da ve Ankara’da sesimizi daha iyi nasıl duyurabiliriz? Sesimizi, hemşehrilerimize daha fazla nasıl duyurabiliriz? Eskişehirliler olarak ne tür faaliyetlerde bulunabiliriz? Tüm bunları planlı ve programlı etkinlikler haline getirelim. Buraya zamanınızı ayırıp geldiğiniz için hepinize can-ı gönülden çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuşurken ileride hemşehrileriyle daha fazla bir araya gelmek istediğini belirterek katılan tüm Eskişehirlilere teşekkürlerini iletti.

Konuşmasının sonunda Günay, Eskişehirlilerin dilek ve önerilerinin kendisi için öneminden bahsederek, “Ben buradayım. Ankara ve Eskişehir’de neler gerçekleştirebiliriz? Yalnız İstanbul değil, Eskişehir için de neler yapabiliriz hep beraber karar vereceğiz. Çok daha aktif bir şekilde Eskişehirli olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız.” Dedi.

Prof. Dr. Nabi Avcı da AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın katkılarından bahsederken, “Başbakan olarak da Eskişehir’e yapılan yatırımlar konusunda, Binali Bey’in her zaman öncelikli bir tavrı olmuştur. Eskişehir’e, bugünlerde moda olan bir deyim var, pozitif ayrımcılık yapmak konusunda nasıl gayret ettiğine bizzat şahit oldum.” İfadelerini kullandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.