11 Aralık 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Bozbal:"YHT Projesi Esişehir’de olmalı "

Bozbal:"YHT Projesi Esişehir’de olmalı "
  • 13 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 1574 kez okundu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Eskişehir İl Başkanı Şaban Bozbal, Yüksek Hızlı Tren projesinin Sakarya BMC firmasına verilmesinin kabul edilemez bir karar olduğunu belirterek, "Üretim kesinlikle Eskişehirde yapılmalı." dedi.
   
Bozbal proje hakkında şunları söyledi:"YHT'in, Eskişehirde Tülomsaş tarafından üretilmesi alınması gereken bir karar olmalıydı. En hızlı ve ekonomik olarak bu proje Tülomsaş'ta hayat bulur.
   
Lobi çalışmalarıyla bazı şehirler Eskişehir'imizin önünü kesmeyi hedefliyor.  Eskişehir, yükselen bir değerdir. Tülomsaş, teknik eleman, mühendis kadroları, test merkezleri ve tarihiyle  bir markadır.
  
Özellikle bu ekonomik kriz zamanında, emanetleri koruyarak ekonomimizi canlandıracak Tülomsaş'ın önünü açmalı, hakkını vermeliyiz. Eskişehir'in dinamikleri ve yetkilileri ile birlikte kayıpları önlememiz gerekir. "

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Politika Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar